Wielka moda w Pile, w GYM Factory!

Już niedługo, po raz kolejny, wielka moda trafi do Piły. 25 października o godz. 18:00  odbędzie się druga edycja pokazu mody Zoomy Fashion – miejsca wyjątkowych atrakcji.

Na wybiegu zaprezentują się Shimka, MaryLaw, Creownia, Wzorowani, Madame – lala. Muzycznie ubarwią pokaz siostry Hybiak znane z m.in. Voice of Poland, tanecznie zaprezentuje się grupa Art of Minds. Pierwszy raz zostanie zaprezentowana moda dziecięca oraz całkowicie niespotykany projekt, pokaz fryzjerski Hani A. Kranc do dzieł Tomasza Perlicjana. Unowocześniona strefa showroom, w której będzie można bliżej poznać projektantów i ich produkty, doda pokazowi swobody, a profesjonalna ochrona zapewni pełne bezpieczeństwo.

Zoomy Fashion odbędzie się w GYM Factory. W najnowszym i największym pilskim centrum fitness stanie nie tylko 15 metrowy profesjonalny wybieg. – Tym razem na Zoomy Fashion zwiększyliśmy wybieg do 15 metrów – mówi organizator imprezy Michał Kranc – zaprosiliśmy ogólnopolskie marki z nowymi kolekcjami, stworzyliśmy tunel telebimów dający efekt 4D a do wygrania przez publiczność będzie m.in. lot nad Piłą. Poszczególne wyjścia odbędą się do muzyki na żywo, co może przyprawić o dreszcze na skórze.

Dodatkowymi atrakcjami będzie koncert niesamowitych sióstr Hybiak, pokaz fryzjerski odważnej a sądząc po zaproszeniu przez mistrzynię świata we fryzjerstwie do wspólnych dzieł Joannę Zarembę, chyba utalentowanej pilanki Hani A. Kranc, który odbędzie się przy współpracy z Tomaszem Perlicjanem oraz pokazy burleski i tańca nowoczesnego.

Pokaz mody Zoomy Fashion jest często szansą dla odważnych.  Ola Dobrowolska, którą można było zobaczyć w czasie zeszłej edycji Zoomy Fashion, teraz prezentuje wspaniałe stroje u Armaniego. Wytrwałość i szczypta szczęścia umożliwia osiągnięcie sukcesu. Zapraszamy chętne modelki do kontaktu z nami poprzez profil ZoomyFashion/facebook.com

Zoomy Fashion można obserwować na Facebooku pod adresem www.facebook.com/zoomyfashion.

Organizatorzy Zoomy Fashion od początku związani są także z Projektem Mała Czarna – cyklem pokazów mody odbywających się w Poznaniu. Przy organizacji pilskiej imprezy korzystają z lat doświadczeń Projektu Mała Czarna. Dzięki temu pilanie, czy może głównie pilanki, mogą mieć pewność, że będą uczestniczyć w wydarzeniu modowym na najwyższym poziomie.

(SE)

wielka_moda_w_pile10

wielka_moda_w_pile13 wielka_moda_w_pile11 wielka_moda_w_pile12