Wielkanocne wydanie Tętna Regionu jest do Państwa dyspozycji!

ikona

To już kwiecień, a w kwietniu A.D. 2023 WIELKANOC. Właśnie w numerze wielkanocnym Waszej Gazety, będzie oprócz ciekawej publicystyki, informacji i innej maści artykułów wiele świątecznych akcentów dotyczących tego najważniejszego święta w chrześcijańskim kalendarzu, na czele z wieloma życzeniami od firm i osób publicznych. Zapraszamy do lektury. Naprawdę warto!

W kwietniowym numerze:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

– etc., etc.

Rekomendujemy:

– „Oskarżam Eligiusza Komarowskiego o to, że… .” Akt oskarżenia przeciwko staroście pilskiemu odczytany!
– Jeśli ktoś jest karany za przestępstwo, to nie może kandydować oraz piastować funkcji urzędniczej – mówi Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.
str. 20

– KS Piła jedną nogą w pierwszej lidze!
Wiedząc, które zespoły będą przeciwniczkami KS Piła w Turnieju Finałowym o awans do I ligi siatkówki kobiet, w tytule chyba zbyt zachowawczo stwierdziłem, że KS Piła jest jedną nogą w 1 lidze! Trzeba było pójść dalej…
Str. 37

– Pod Lupą – Wielkanoc…, czyli obudźmy się z zimowego letargu!
Przed nami najważniejsze święto chrześcijańskie – Wielkanoc, a innymi słowy Zmartwychwstanie Pańskie. Święto czczące zdarzenie będące kanwą wiary chrześcijańskiej – Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa.
str. 3

– Stały cykl pytań do prezydenta Piły i odpowiedzi udzielonych przez Piotra Głowskiego, „Prezydent odpowiada”.
W tym odcinku prezydent Piły odpowiedział na dwa istotne pytania naszych Czytelników. Żeby poznać owe pytania i odpowiedzi włodarza Piły, obowiązkowo należy zajrzeć na stronę 9 TR… i wszystkiego Państwo się dowiecie.
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek-Rataj w wielkanocnej edycji  tej niezbędnej rubryki swoją poradę opatrzyła tytułem „ROZWIĄZANIE UMOWY O PRACĘ” Pani Mecenas wyjaśnia w jaki sposób można rozstać się z pracownikiem. Warto, a nawet trzeba przeczytać tę poradę, bo może się przydać. Zapraszam do pouczającej lektury.
Przypominam, że pani mecenas Agnieszka Przeworek-Rataj czeka na kolejne pytania od państwa.
str. 9

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
W kwietniowym odcinku o lewoskręcie w centrum Piły, który stał się martwą strefą i do szewskiej pasji doprowadza kierowców, a handlowców i usługodawców pozbawia części dochodów. Szczegóły nie gdzie indziej jak w wielkanocnej REAKCJI. Trzeba koniecznie zagłębić się w lekturze, do czego gorąco zachęcam.
str. 29

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Zapraszam do sympatycznej lektury!

Marek Mostowski
redaktor naczelny