„Wielkopolscy strażacy w obiektywie”

Wielkopolscy_strazacy

27 października 2015 roku podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych „Pol-eco system” w Poznaniu, dokonano oficjalnego podsumowania konkursu fotograficznego pt. „Wielkopolscy strażacy w obiektywie”. Podczas spotkania, wyróżnionych zostało 4 laureatów konkursu, a wśród nich funkcjonariusz KP PSP w Pile, kpt. Paweł Kamiński, na co dzień pełniący funkcję Naczelnika Wydziału Operacyjnego i BHP, który zajął zaszczytne 4 miejsce.

Nagrody i wyróżnienia laureaci konkursu odebrali z rąk Z-cy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Jerzego Raneckiego, Dyrektora Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Poznaniu Andrzeja Jankowskiego oraz Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski Ludwika Jaworka.

Wartym uwagi jest również fakt, że w corocznie wydawanym przez Komendę Wojewódzką PSP w Poznaniu „Kalendarzu Wielkopolskich Strażaków” na rok 2016, na 12 zdjęć, aż 6 jest autorstwa Pawła Kamińskiego! Laureatowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na płaszczyźnie fotograficznej.

Opracowanie: st. sekc. Mateusz Kentzer, KP PSP Piła
Zdjęcia: mł. bryg. Sławomir Brandt, KW PSP Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *