Witalij Biełousow nie poddaje się mimo problemów. Trwają kolejne licytacje

witalij_Bielousow

Mimo przejściowych kłopotów z odbyciem kolejnego turnusu w klinice w Sankt Petersburgu kontuzjowany Witalij Biełousow nie poddaje się i w dalszym ciągu przechodzi intensywną rehabilitację.

W ostatnim czasie na konto zawodnika przelano 10 tys. zł z aukcji, które rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku. Uruchomione zostały także nowe licytacje, na których do wylicytowania są m.in. koszulki z podpisami Tomasza Golloba, Jarosława Hampela czy Janusza Kołodzieja.

Wszystkie przedmioty dostępne są pod adresem: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39592454.

Na licytacje trafiła m.in. koszulka reprezentacji Polski z autografami Tomasza Golloba, Jarosława Hampela czy Janusza Kołodzieja. Dostępne są również czapki Przemysława Pawlickiego, Artema Łaguty oraz plastrony z turnieju SEC Challenge z Torunia, w których startowali m.in. Grigiory Łaguta oraz Przemysław Pawlicki. Limitowy egzemplarz gry komputerowej Dying Lights przekazała również na licytację firma Techland. Łącznie przekazano już na rzecz Witalija ponad 10 tys. zł. Organizatorzy aukcji z Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya oraz firmy Nice liczą na dalszą pomoc środowiska, ponieważ w dalszym ciągu niezbędne jest wsparcie kontuzjowanego zawodnika.

– Pojawiły się problemy z dokumentami z kliniki z Sankt Petersburga i obecnie przechodzę rehabilitację u siebie w domu, w Kamieńsku-Uralskim. Nie przerwałem ćwiczeń, w dalszym ciągu chodzę na masaże, basen oraz elektro-stymulację. Będę także jeździł na rehabilitację do kliniki w Jekaterynburgu, do której mam 100 km. Posiadają tam specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny w przypadku takich kontuzji jak moja – mówi Witalij Biełousow.

Biełousow w dalszym ciągu nie traci nadziei na powrót do zdrowia. – Poprawa jest widoczna, ale wszystko idzie bardzo powoli. Czuję poprawę, ale muszę być jednak cierpliwy. Dziękuję za każdą formę wsparcia! – kończy Witalij Biełousow.

Źródło: polskizuzel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *