Witamy nową radną

Iwona Schulz to nowa powiatowa radna, która zastąpiła na tym stanowisku Almuetaza Nasrullaha. Jej poprzednik zrezygnował z mandatu ze względu na objęcie funkcji wiceprezesa Szpitala Powiatowego w Wyrzysku. Radna, która na co dzień jest dyrektorem Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku, złożyła ślubowanie podczas kwietniowej sesji.

Tego samego dnia odbyły się jeszcze dwie miłe uroczystości. Najpierw, w imieniu Stadniny Koni w Dobrzyniewie, statuetkę za 60 lat działalności odebrał prezes Felicjan Pikulik. Była to nagroda honorowa, przyznana przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski w ramach konkursu im. Stanisława Staszica.

Chwilę później starosta pilski i przewodniczący Rady uhonorowali brązowym odznaczeniem „Za zasługi dla sportu” Justynę Juskowiak – Justynowicz. Pani Justyna, nauczyciel ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pile, zasłużyła się wspaniałymi wynikami, uzyskiwanymi przez jej podopiecznych w pływaniu.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Sebastian Daukszewicz

witamy_nowa_radna10

witamy_nowa_radna40 witamy_nowa_radna11 witamy_nowa_radna12 witamy_nowa_radna13 witamy_nowa_radna14 witamy_nowa_radna15 witamy_nowa_radna16 witamy_nowa_radna17 witamy_nowa_radna18 witamy_nowa_radna19 witamy_nowa_radna20 witamy_nowa_radna21 witamy_nowa_radna22 witamy_nowa_radna23 witamy_nowa_radna24 witamy_nowa_radna25 witamy_nowa_radna26 witamy_nowa_radna27 witamy_nowa_radna28 witamy_nowa_radna29 witamy_nowa_radna30 witamy_nowa_radna31 witamy_nowa_radna32 witamy_nowa_radna33 witamy_nowa_radna34 witamy_nowa_radna35 witamy_nowa_radna36 witamy_nowa_radna37 witamy_nowa_radna38 witamy_nowa_radna39

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *