Wkrótce prezydent Piły pójdzie do nowej pracy!

Do 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (15 stycznia 2017 roku) zostało jeszcze trochę czasu, ale warto wrócić jeszcze do tegorocznego finału i do licytacji, której przedmiotem było zatrudnienie na jeden dzień prezydenta Miasta Piły. Przypomnijmy, że licytację wygrało Studio K2 z kwotą 2 860 zł (środki zostały przelane na konto WOŚP) i to one na jeden dzień 6 grudnia pozyska do pracy nowego pracownika – Piotra Głowskiego.

– Wiem, że pracodawca na ten dzień przygotował pulę nowych zdań, które częściowo nie są mi jeszcze znane. Tak jak kiedyś powiedziałem: kobieta pracująca żadnej pracy się nie boi i podobnie prezydent Piły. Chcielibyśmy trochę późną realizacją zwrócić uwagę, że za chwilę już szósta edycja WOŚP, gdzie będzie można wylicytować moją osobę do pracy, dzięki czemu WOŚP zyska fundusze. 6 grudnia jestem na urlopie, dlatego mogę ten dzień poświęcić na nabywaniu nowych umiejętności i wspierać szczytny cel – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

– Bardzo zależy nam, aby przypominać, że wkrótce kolejny finał WOŚP. Uchylę rąbka tajemnicy, że jednym z zadań będzie wyprodukowanie materiałów, które będą licytowane w dwóch pilskich sztabach. Przy okazji jest to dobra okazja do przedstawienia naszej firmy oraz promocji nowej marki K2 Print – dodaje Krzysztof  Rauhut, właściciel Studia K2.

Z jakimi zadaniami przyjdzie się zmierzyć Prezydentowi Piły w Studiu K2? Są dwie opcje, które zależą od warunków atmosferycznych. Mowa jest o 10 zadaniach. Jeśli pogoda dopisze przewidziano m.in. wyklejenie autobusu MZK, montaż siatki na wieżowcu przy ul. Kusocińskiego 22-24, montaż tablicy dla Parafii Ewangelicko-Augsburskiej św. Jana w Pile. Natomiast, jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą na prace na dworze, przygotowano w siedzibie Studio K2 przy ulicy Wawelskiej równie ciekawe zadania.

Wcześniej w ramach licytacji „Zatrudnij Prezydenta w swojej Firmie!”  Piotr Głowski pracował: w Browarze Czarnków, firmie Pellas X, ABC Apartamenty i TV Asta.

Harmonogram Dnia Prezydenta w Studiu K2:

Opcja I

9:00 – 9:30 Wyklejenie autobusu MZK przy ul. Łącznej 4 w Pile

9:30 – 10:00 Montaż siatki na wieżowcu przy ul. Kusocińskiego 22-24

10:00 – 11.00 Montaż tablicy dla Parafii Ewangelicko- Augsburskiej św. Jana w Pile

11:00 – 13:00 Prezydent w akcji: realizacja nagrania wyreżyserowanych scen, luźno opartych na prawdziwych wydarzeniach z życia firmy; rozstrzygnięcie konkursu „Daj zlecenie prezydentowi” – wykonanie tablicy reklamowej

13:00 – 15:00 Prace w siedzibie Studio K2 (znakowanie gadżetów oraz odzieży, druk, inne prace związane z poligrafią)

15:00 – 16:00 Oficjalne otwarcie nowej marki K2 Print (przecięcie wstęgi, wypowiedź Pana Prezydenta oraz przedstawicieli Studio K2 i marki K2 Print)

Opcja II

9:00 – 11:00 Prezydent w akcji: realizacja nagrania wyreżyserowanych scen, luźno opartych na prawdziwych wydarzeniach z życia firmy; rozstrzygnięcie konkursu „Daj zlecenie prezydentowi” – wykonanie tablicy reklamowej

11:00 – 15.00 Prace w siedzibie Studio K2 (znakowanie gadżetów oraz odzieży, druk, inne prace związane z poligrafią)

15:00 – 16:00 Oficjalne otwarcie nowej marki K2 Print (przecięcie wstęgi, wypowiedź Pana Prezydenta oraz przedstawicieli Studio K2 i marki K2 Print)

Sebastian Daukszewicz

wkrotce_prezydent_pojdzie00

wkrotce_prezydent_pojdzie06 wkrotce_prezydent_pojdzie01 wkrotce_prezydent_pojdzie02 wkrotce_prezydent_pojdzie03 wkrotce_prezydent_pojdzie04 wkrotce_prezydent_pojdzie05