Włącz się do licytacji wyjątkowego vouchera. Wesprzyj WOŚP!

wlacz_sie

– Kochani. RAZEM wesprzyjmy 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mam dla Was wyjątkową propozycję – to wyjątkowa aukcja wyjątkowego vouchera – na pobyt w apartamencie Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie połączonego z niesamowitymi atrakcjamizachęca Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego. Aukcja na Allegro dostępna do wtorku, 9 lutego, do godz. 10:00,21.

Jacek Bogusławski wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego i Przemkiem Dębskim, burmistrzem Gminy i Miasta Pyzdry zaprasza wszystkich z sercem na dłoni do wzięcia udziału w tej wyjątkowej aukcji.

Laureat wraz z rodziną (łącznie do 4 osób) otrzyma okolicznościowy voucher na dwudniowy pobyt w apartamencie Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Lądzie, położonym w malowniczym krajobrazie doliny Warty, na terenie Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego, który właśnie obchodzi jubileusz 25-lecia.

Wśród licznych atrakcji na naszych gości czekają m. in:

•    pocysterskie opactwo w Lądzie nad Wartą,

•    wpisane na listę pomników historii, Muzeum Regionalne w Pyzdrach (w zbiorach między innymi zabytkowe rękopisy, unikatowe freski, słupy graniczne z czasów zaborów i judaica),

•    rokokowy pałac biskupów poznańskich w Ciążeniu, otoczony parkiem w stylu angielskim i francuskim,

•    poszukiwanie skarbu – quest w Pyzdrach,

•    obserwacja z punktów widokowych wiosennych rozlewisk w dolinie Warty, z bogactwem ptaków siewkowych i stad gęsi, spacer wśród kwitnących łąk storczykowych na Łąkach Pyzdrskich,

•    atrakcyjny spływ kajakowy Wartą z przystani w Lądzie lub Pyzdrach / rejs katamaranem po Warcie (Pyzdry),

•    wiatrak holenderski w Pyzdrach,

Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie i opiekę przewodnika. Karnet do wykorzystania w terminie od 1 kwietnia do 31 października br.

Aukcja: https://allegro.pl/oferta/weekend-w-apartamencie-oep-w-ladzie-atrakcje-10178024073

red