WOŚP | Zatrudnij Prezydenta Piły na jeden dzień

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte. W tym roku Orkiestra zagra po raz 31. a swoją cegiełkę tradycyjnie dorzuca Prezydent Piły Piotr Głowski, który po kilku latach przerwy wraca z aukcją na rzecz WOŚP pn. „Zatrudnij Prezydenta Piły na jeden dzień”.

– Jak styczeń to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach warzyłem piwo, zalewałem betonem stropy, montowałem reklamy oraz spawałem, skrawałem i ciąłem blachę gilotyną, szykowałem też materiały dla lokalnej telewizji. Następnie szkoliliśmy żeglarzy, wspólnie gotowaliśmy potrawy, aktywnie poznawaliśmy Piłę. W tym roku wracamy do sprawdzonej formuły, czyli licytacji, której przedmiotem jest jeden dzień pracy prezydenta. Pracy się nie boję. Jak widać po wcześniejszych licytacjach różnorodność pracy była duża i każda z nich zapadła mi w pamięci. Ponieważ szybko się uczę to wystarczy krótkie szkolenie i do pracy. Mam nawet badania sanepidowskie. Oczywiście traktujemy to nie tylko jako pomoc dla WOŚP, ale też jako zabawę i pokazanie działalności danej firmy. Cena wywoławcza to 500 złotych. Zachęcam do licytacji – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Dotychczas prezydent Piły sześć razy oddawał na licytację jeden dzień swojej pracy. W tym czasie aukcje wygrały firmy: Browar Czarnków, Pellas X, ABC Apartamenty, TV Asta, Studio K2 i Netia S.A. Ponadto przez dwa lata prezydent wystawiał do licytacji morski rejs po Bałtyku, następnie licytowano „Gotowanie z Bosackimi i Głowskimi w Dolinie Aniołów”, aktywne spędzanie czasu pod hasłem „Wyprawa na Marsa i Piła z powietrza, wody i lądu” oraz żeglowanie po mazurskich jeziorach i odpoczynek w Mikołajkach.

Aukcja jest dostępna w serwisie aukcyjnym: Zatrudnij Prezydenta Piły na jeden dzień. https://allegro.pl/oferta/zatrudnij-prezydenta-pily-na-jeden-dzien-13154411425

Licytacja zakończy się 29 stycznia (trwa 10 dni).

Dzięki wszystkim dotychczasowym aukcjom z udziałem Piotra Głowskiego, na koncie WOŚP znalazło się 52 751 złotych.

Sebastian Daukszewicz

zatrudnij_prezydenta

zatrudnij_prezydenta_02 zatrudnij_prezydenta_03 zatrudnij_prezydenta_04 zatrudnij_prezydenta_05 zatrudnij_prezydenta_06 zatrudnij_prezydenta_07