Wracamy do treningów!

wracamy_do_treningow_futsal
Wszyscy fani futsalu z pewnością już ostrzą sobie zęby na nowy zbliżający się wielkimi krokami sezon, którego start już na przełomie października i listopada. Nasi zawodnicy w tym roku treningi rozpoczną znacznie wcześniej, wychodząc na halę PWSZ już 11 sierpnia. Uwaga! Pierwsze treningi będą otwarte. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w walce o najwyższe cele w II Polskiej Lidze Futsalu, to czekamy właśnie na Ciebie!

W ciągu zaledwie kilku miesięcy futsal na dobre wgryzł się w serca wielu pilan. Niezwykle porywające mecze rozgrywane na własnym terenie dostarczały pilskiej publiczności niezliczonych wręcz emocji. Nasi kibice odpłacali się najlepiej jak mogli – wypełniając halę PWSZ do ostatniego miejsca, głośno dopingując reprezentantów naszego miasta w walce o ligowe punkty. Świetna frekwencja, uzdolniona młodość oraz organizacja meczów na wysokim poziomie przeszła echem po całej futsalowej Polsce. Nasi najzdolniejsi zawodnicy znaleźli się w notatnikach wielu uznanych trenerów. Wreszcie, nasz zawodnik w ciągu kilku miesięcy zdołał zadebiutować w Reprezentacji Polski U-21!

Jeśli również zamierzasz dołożyć wszelkich starań, aby dołączyć do naszego zespołu w walce o najwyższe cele w II Polskiej Lidze Futsalu, to czekamy właśnie na Ciebie!

Pierwszy trening otwarty już 11 sierpnia o godzinie 19:00 na hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile. Kolejną szansą na zaprezentowanie się naszemu trenerowi będzie piątek (15.08.2014), również w godzinach 19:00 – 20:30.

Wspólnie tworzymy historię pilskiego futsalu!

Źródło: futsal.pila.pl