Wybudzamy Anię Stefanowicz

Na portalu zrzutka.pl trwa zbieranie pieniędzy na sfinansowanie 3 miesięcznego pobytu w klinice wyburzeniowej Ani Stefanowicz, byłej dyrektorki SP 5 w Pile.

Kto zna Anię Stefanowicz, wie jaką jest wspaniałą, mądrą i dobrą osobą. Całe swoje dotychczasowe życie poświęciła innym ludziom. Uczyła, wychowywała, wspierała i pomagała. Prawie 40 lat przepracowała w jednej szkole jako nauczyciel, wicedyrektor a ostatnie lata na stanowisku dyrektora. Szkoła Podstawowa nr 5 w Pile była jej drugim domem, a uczniowie, nauczyciele i rodzice – drugą rodziną.

Wszyscy ja kochają bo jest pełna życia, energii, humoru i wielkiego serca. Nasza Mama była organizatorką wielu akcji charytatywnych dla chorujących dzieci. Kocha też swoje życie pełne pasji i wielorakiej aktywności. Niestety, chwilowo nie może się nim cieszyć.

W sierpniu tego roku Mama uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i do dziś pozostaje w śpiączce w wyniku urazu głowy na skutek upadku oraz komplikacji na oddziale intensywnej terapii. Ma jednak duże szanse by się wybudzić i dojść do pewnej sprawności. By tak się stało potrzebny jest pobyt w klinice rehabilitacji neurologicznej oraz późniejsza rehabilitacja: ruchowa, logopedyczna i neurologiczna. Niestety Narodowy Fundusz Zdrowia nie finansuje leczenia w potrzebnym Mamie zakresie.

Miesięczny koszt pobytu w klinice to około 30 tys złotych. Każda kolejna godzina rehabilitacji to następne setki złotych. Dodatkowo potrzebne są kosztowne ale najlepsze leki wspomagające pracę mózgu. One również nie są refundowane przez NFZ.

Ania Stefanowicz ma szanse na zdrowie, a my możemy się do tego przyczynić: rodzina, przyjaciele, znajomi bliżsi i dalsi. Staramy się mocno i robimy wszystko co w naszej mocy. Jesteśmy szczęśliwi z każdej okazanej pomocy i serdecznie za nią dziękujemy.

Każda wpłata będzie dokumentowana i rozliczana. Jeżeli Ania nie wykorzysta darowizn to zostaną one przekazane na Hospicjum im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile.

Link do zrzutki https://zrzutka.pl/denurs

(SE)

wybudzamy_anie_stefanowicz1_01

wybudzamy_anie_stefanowicz1_02