Wychowanek zostaje w Polonii Piła

Pod patronatem Tętna Regionu

Arkadiusz Pawlak nie zdecydował się zmieniać barw klubowych i przez kolejny rok będzie reprezentował barwy Polonii Piła w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Choć już nie jako junior, lecz senior. Podpisanie nowego kontraktu odbyło się 9 listopada w siedzibie pilskiego klubu.

– Podpisałem kontrakt w Pile, bo jestem z tym klubem bardzo zżyty. To na stadionie przy ul. Bydgoskiej zacząłem swoją karierę i nie zamierzałem rozstawać się z pilską Polonią. Nie będę ukrywał, że były oferty z innych klubów, ale odmawiałem. Wierzyłem, że dogadam się z zarządem Polonii Piła i tak się stało. Zostało mi jeszcze jedno, a mianowicie wywalczenie miejsca w składzie. Wiem, że nie będzie łatwo, ale będę robił wszystko, co w mojej mocy żeby przywozić dla klubu cenne punkty, ale już nie jako junior, lecz jako senior – mówi Tętnu Regionu Arkadiusz Pawlak.  

Wychowanek pilskiego klubu na pewno będzie wzmocnieniem naszych juniorów w rozgrywkach o MDMP.  W tym sezonie Arek wystąpił w 18 meczach Nice Polskiej Ligi Żużlowej i uzyskał w nich średnią biegopunktową 1,254.

Sebastian Daukszewicz

wychowanek_zostaje_w_polonii0

wychowanek_zostaje_w_polonii5 wychowanek_zostaje_w_polonii1 wychowanek_zostaje_w_polonii2 wychowanek_zostaje_w_polonii3 wychowanek_zostaje_w_polonii4