Wyrzysk – Wakacyjne spotkanie z seniorami

W ramach realizacji Programu Prewencyjnego „Bezpieczne Życie Seniora” w Miejsko-Gminnym Ośrodku w Pile odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu seniorów. Na zajęcia prowadzone przez pilskie policjantki przybyli seniorzy z Wyrzyska. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Komenda Powiatowa Policji w Pile kontynuuje realizację programu prewencyjnego pn. „Bezpieczne Życie Seniora”. Program ten jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne w zakresie informacji i edukacji dotyczącej przedstawiania sposobów unikania zagrożeń,  na które narażone są osoby starsze.

W związku z głównym założeniem programu, którym jest czynny udział przedstawicieli instytucji ustawowo zobligowanych do ochrony tej grupy społecznej, dzisiaj w Miejsko-Gminnym w Wyrzysku odbyło się spotkanie seniorów z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Zebrani seniorzy mieli okazję wysłuchać przygotowanego specjalnie wykładu, w którym policjanci z pilskiej komendy przekazali niezbędne informacje dotyczące m.in. metod działania oszustów oraz  bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, którzy aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

mł. asp. Żaneta Kowalska   
KPP Piła

wyrzysk_wakacyjne_spotkanie00

wyrzysk_wakacyjne_spotkanie01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *