WYRZYSK. Zostań technikiem rachunkowości z CKZiU

Kolejny kierunek, jaki proponujemy ósmoklasistom na przyszły rok szkolny to nowość w naszej szkole – Technikum w zawodzie Technik rachunkowości.

Ten zawód to finansowe podstawy każdej firmy. To coś więcej niż tylko cyfry i liczby – to świat pełen wyzwań i możliwości, odzwierciedlenie tego co dzieje się w firmie, to pieniądze przesuwające się z konta na konto. Pasjonaci księgowości analizują dane, pracują z dokumentami i programami informatycznymi, przygotowują sprawozdania finansowe, rozliczają wynagrodzenia, podatki i składki.

Kwalifikacje, które uczniowie zdobędą w ramach tego zawodu to:

EKA.05. – prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych, oraz

EKA.07. – prowadzenie rachunkowości.

Jeśli jesteś skrupulatny, dokładny, kreatywny, lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi – ten kierunek jest dla Ciebie. Jako specjalista: technik rachunkowości szybko osiągniesz awans zawodowy i związane z nim wysokie zarobki.

Kończąc Technikum w zawodzie technik rachunkowości masz wiele możliwości zatrudnienia: są to działy finansowo – księgowe firm, urzędy administracji samorządowej i centralnej, biura rachunkowe, banki i instytucje finansowe, urzędy. Możesz pracować jako księgowy, doradca podatkowy i ubezpieczeniowy, specjalista do spraw kadr i płac, do spraw finansów, menedżer czy bankowiec.

Wierzymy, że już od września będziemy wspólnie podejmowali rachunkowe wyzwanie! Dla tego kierunku podjęliśmy współpracę m.in. z Pietkun Kancelaria Rachunkowa sp. z o.o. w Poznaniu, dając Wam możliwości szerokich perspektyw i rozwoju.

Dołącz do nas i zostań Technikiem rachunkowości!

wyrzysk.pl

zostan_technikiem1_01

zostan_technikiem1_03 zostan_technikiem1_02