Wystawa dla miłośników ogrodnictwa i rolnictwa

W dniach 18 -19 kwietnia w Pile odbyła się po raz trzeci krajowa Wystawa Miasto i Ogród oraz Agro Targi. Wystawa była imprezą informacyjno-promocyjno-handlową przeznaczoną dla szkółkarzy, ogrodników i rolników oraz innych wystawców, którzy w sporej ilości zaprezentowali swoje produkty. Na pilskiej Wyspie można było kupić wszystko to, co w okresie wiosny potrzebne jest w sadzie czy w ogrodzie.

Były sadzonki drzew, krzewów owocowych i ozdobnych, setki odmian roślin, warzyw, ziół, przypraw, cebulki kwiatów, nawozów i wydawnictw fachowych. Nie zabrakło maszyn i urządzeń rolniczych oraz małej architektury ogrodowej. Po dokonaniu zakupów można było obejrzeć występy artystyczne na scenie, zobaczyć zabytkowe ciągniki oraz dobrze zjeść, delektując się przysmakami z kuchni regionalnej. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy.

Jak widać przekrój Wystawy i Targów był bardzo szeroki i obejmował praktycznie wszystkie branże związane z rolnictwem i ogrodnictwem. Mieszkańcy Piły, powiatu chwalili organizację tej imprezy i mówili zgodnie, że to bardzo dobry pomysł.

(SE)

wystawa_dla_milosnikow10

wystawa_dla_milosnikow44 wystawa_dla_milosnikow11 wystawa_dla_milosnikow12 wystawa_dla_milosnikow13 wystawa_dla_milosnikow14 wystawa_dla_milosnikow15 wystawa_dla_milosnikow16 wystawa_dla_milosnikow17 wystawa_dla_milosnikow18 wystawa_dla_milosnikow19 wystawa_dla_milosnikow20 wystawa_dla_milosnikow21 wystawa_dla_milosnikow22 wystawa_dla_milosnikow23 wystawa_dla_milosnikow24 wystawa_dla_milosnikow25 wystawa_dla_milosnikow26 wystawa_dla_milosnikow27 wystawa_dla_milosnikow28 wystawa_dla_milosnikow29 wystawa_dla_milosnikow30 wystawa_dla_milosnikow31 wystawa_dla_milosnikow32 wystawa_dla_milosnikow33 wystawa_dla_milosnikow34 wystawa_dla_milosnikow35 wystawa_dla_milosnikow36 wystawa_dla_milosnikow37 wystawa_dla_milosnikow38 wystawa_dla_milosnikow39 wystawa_dla_milosnikow40 wystawa_dla_milosnikow41 wystawa_dla_milosnikow42 wystawa_dla_milosnikow43

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *