XXII Regionalny Turniej Mini Piłki Nożnej

9 czerwca 2015 roku w Pile po raz 22. Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zorganizowało i przeprowadziło Regionalny Turniej Mini Piłki Nożnej drużyn szkół podstawowych i UKS-ów z Piły i regionu pilskiego.

Rozgrywki prowadzone były od marca w szkolnych salach gimnastycznych oraz na boiskach przyszkolnych wyłaniając mistrzów grup. Turniej rozgrywany jest systemem mieszanym. Zespół składał się z 5 graczy oraz trzech rezerwowych. W XXII Turnieju uczestniczyli uczniowie z roczników 2002, 2003 i 2004 – dziewczęta i chłopcy. W grach eliminacyjnych na boiskach szkolnych wzięło udział 69 drużyn, a w nich 552 uczniów, w tym 224 dziewczęta. Rozegrano 97 meczów, w których uczestniczyło 1164 uczniów.

Do finałowych rozgrywek zgłosiło się 11 szkół/UKS-ów z Piły i regionu pilskiego zgłaszając 34 drużyny. W klasach IV było 12 drużyn, w klasach V – 11, a w klasach VI także 11 zespołów, w tym 15 drużyn dziewcząt i 19 drużyn chłopców. Szkoły z regionu to: Drawsko, Gulcz, Skrzatusz, Stara Łubianka, Szydłowo, Boruszyn, Bądecz, Połajewo, Pęckowo i z Piły SP 1 i SP 2.  W Turnieju Finałowym rozegrano 83 mecze, na sześciu boiskach przygotowanych na terenie MOSiR przy ul. Bydgoskiej oraz na boiskach SP nr 2 w Pile.

W meczach finałowych uczestniczyło 683 zawodników, dziewcząt i chłopców klas IV, V i VI szkół podstawowych wraz ze swoimi opiekunami/trenerami, 6 sędziów związkowych i 2 osoby służb medycznych. W przerwach między meczami uczestnicy mogli zakosztować świeżych, ciepłych drożdżówek i napojów. Gry finałowe i ceremonia dekoracji odbyły się na płycie głównej stadionu.

Zwycięskie drużyny od I do III miejsca, we wszystkich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, otrzymały puchary, dyplomy i medale indywidualne dla każdego zawodnika w drużynie. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w XXII Regionalnym Turnieju Mini Piłki Nożnej. Puchary dla drużyn, dyplomy i medale wręczał uczestnikom Leszek Zieliński Prezes Pilskiego TKKF w asyście wolontariuszek: Elżbiety Szczepaniak, Lidii Mrotek i Hanny Urban.

Zadanie zrealizowano ze środków finansowych Gminy Piła.

Wyniki Gier Finałowych w dniu 9 czerwca 2015r.

DZIEWCZĘTA – 2002
I m – SP Pęckowo, II m – SP Boruszyn, III m – SP 2 Piła

DZIEWCZĘTA – 2003
I m – SP 2 Piła, II m – UKS „Orzeł” Gulcz, III m – ZS Szydłowo,  IV m – ZS Stara Łubianka, V M – SP Boruszyn

DZIEWCZĘTA – 2004
I m – SP Drawsko, II m – ZS Szydłowo, III m – SP Nr 2 Piła, IV m – SP1Piła, V m – SP Boruszyn, VI m – SSP Bądecz

CHŁOPCY – 2002
I m – ZS Stara Łubianka, II m – SP Skrzatusz, III m – SP Połajewo, IV m – SP Pęckowo, V m – SP Boruszyn, VI m – SP2 Piła

CHŁOPCY – 2003
I m – ZS Stara Łubianka, II m – SP 2 Piła, III m – SSP Bądecz, IV m – SP Boruszyn, V m – ZS Szydłowo, VI m – SP 1 Piła

CHŁOPCY – 2004
I m – ZS Szydłowo, II m – SP 2 Piła, III m – SP Skrzatusz, IV m – SP Boruszyn, V m – SP Połajewo, VI m – Drawsko.

Pilskie TKKF

regionalny_turniej_mini10

regionalny_turniej_mini16 regionalny_turniej_mini11 regionalny_turniej_mini12 regionalny_turniej_mini13 regionalny_turniej_mini14 regionalny_turniej_mini15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *