XXIII Turniej Wsi Gminy Kaczory integrował lokalną społeczność

W niedzielne popołudnie, 29 lipca, na stadionie LZS Kaczory, już po raz 23. mieszkańcy 12 wsi (sołectw) Gminy Kaczory integrowali się w niezwykle interesujący, efektywny sposób, na sportowo i rozrywkowo. Dodatkowym urozmaiceniem tego niezwykłego turnieju był występ aktora i wokalisty Roberta Rozmusa. Było fajowo, by nie powiedzieć wdechowo!!!

W tym nietuzinkowym turnieju wzięły udział reprezentacje 12 sołectw gminy Kaczory. Zawodnicy wystąpili w sześciu konkurencjach, z których suma zdobytych punktów wyłoniła zwycięzcę tegorocznego turnieju.

Poza zmaganiami sportowymi przybyli tego dnia na kaczorski stadion mogli skorzystać z wielu pozasportowych atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie zabrakło również możliwości posilenia się i ugaszenia pragnienia.

Bardzo ciepło, został przyjęty występ aktora i wokalisty, Roberta Rozmusa i jego dwóch towarzyszek. Pan Robert zaprezentował piosenki ze swojego repertuaru, ale także szereg przebojów znanych zagranicznych artystów, m.in. Toma Jonesa, Krzysztofa Krawczyka, czy legendarnego zespołu Omega. Owa prezentacja był uatrakcyjniona przebierankami Roberta Rozmusa, który dla publiczności przygotował także niespodziankę, w postaci możliwości zaśpiewania znanych przebojów. Uczestnicy tego swoistego „Mam talent” zostali nagrodzeni pluszakami.

Tegoroczny Turniej wygrało sołectwo Kaczory, przed Morzewem i Śmiłowem. Pozostałe miejsca zajęły: Dziembowo, Rzadkowo, Równopole, Krzewina, Prawomyśl, Zelgniewo, Jeziorki, Dziembówko i Brodna.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy… i zapraszamy za rok.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/pg/tetnoregionu/photos/?tab=album&album_id=2190444144329989

Tekst i foto: Marek Mostowski

turniej_wsi_kaczory00

turniej_wsi_kaczory18 turniej_wsi_kaczory01 turniej_wsi_kaczory02 turniej_wsi_kaczory03 turniej_wsi_kaczory04 turniej_wsi_kaczory05 turniej_wsi_kaczory06 turniej_wsi_kaczory07 turniej_wsi_kaczory08 turniej_wsi_kaczory09 turniej_wsi_kaczory10 turniej_wsi_kaczory11 turniej_wsi_kaczory12 turniej_wsi_kaczory13 turniej_wsi_kaczory14 turniej_wsi_kaczory15 turniej_wsi_kaczory16 turniej_wsi_kaczory17