Z cyklu „Made in Piła” – z wizytą w IBI Office

W poniedziałek, 28 sierpnia, Prezydent Piły – Piotr Głowski, na zaproszenie Dariusza Ekierta i Wiesława Ekierta, odwiedził budynek dawnego MZGM w Pile, zaadaptowany przez spółkę Mini Max Investment S.C. Dariusz Ekiert, Wiesław Ekiert, na potrzeby IBI Office.

Po gruntownym remoncie, zarówno wnętrza jak i zewnętrznej części, budynek pełni obecnie funkcję siedziby kilkunastu przedsiębiorców, stowarzyszeń oraz biura posła Grzegorza Piechowiaka. Elewacja IBI Office nawiązuje do znajdującej się obok Galerii IBI, będącej również własnością spółki Mini Max Investment S.C. Dariusz Ekiert, Wiesław Ekiert.

I tak w budynku znajduje się m.in. biuro Polskiego Stowarzyszenia Biegów Ulicznych Henryka Paskala, które odwiedził Prezydent. W tej chwili praca wre tam pełną parą – trwają bowiem przygotowania do 27. Półmaratonu Philips’a, który odbędzie się w Pile już 3 września.

Prezydent wspólnie z właścicielami obiektu złożył także wizytę posłowi Grzegorzowi Piechowiakowi, który w budynku IBI Office prowadzi swoje biuro poselskie.

Następnie spotkał się z radcami prawnymi ze spółki BLCM Lipiński, Czyżyk, Makarski Kancelaria Radców Prawnych Spółka Cywilna, którzy w budynku IBI Office prowadzą swoją działalność.

J. Oburota
UM Piły

z_cyklu_made_in_pila01

z_cyklu_made_in_pila02 z_cyklu_made_in_pila03 z_cyklu_made_in_pila04 z_cyklu_made_in_pila05 z_cyklu_made_in_pila06 z_cyklu_made_in_pila07 z_cyklu_made_in_pila08