Zaczynamy rozświetlać jesień
Kalendarzowa jesień coraz bliżej, dlatego rozpoczynamy akcję „Rozświetlamy jesień”. Jako pierwsi wzięli w niej udział rowerzyści z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych. Otrzymali oni z rąk zastępcy prezydenta Piły, Beaty Dudzińskiej światełka rowerowe, które przydadzą się zwłaszcza wieczorami.
Natomiast już wkrótce cykliści będą mogli włączyć się w kolejne wydarzenie w ramach akcji „Rozświetlamy jesień”, więcej szczegółów przekażemy już niebawem.
UM Piły




