Zagrali dla Marty

W ubiegłym tygodniu działający przy Szkole Policji w Pile zespół muzyczny Avans Blues zagrał koncert charytatywny na rzecz chorej na raka Marty Jezior – żony naszego policjanta.

Szkoła Policji w Pile, NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile oraz szkolny region IPA w dniu 2 marca br. w klubie muzycznym „Scena” zorganizowali koncert charytatywny połączony z koleżeńską zbiórką pieniędzy na leczenie żony naszego kolegi – policjanta z KPP w Pile. Na scenie wystąpił działający przy Szkole Policji w Pile zespół muzyczny Avans Blues, a licytację pozyskanych przez organizatorów przedmiotów poprowadzili asp. Przemysław Zublewicz oraz kom. Sebastian Wegner. Imprezę charytatywną rozpoczęło wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Piotra Skrzypkowiaka, który podziękował organizatorom za zaangażowanie i przygotowanie tego szczytnego przedsięwzięcia oraz zachęcił wszystkich przybyłych do wsparcia zbiórki poprzez aktywny udział w licytacji.

W zbiórkę charytatywną dla Marty zaangażowali się także Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile insp. Mariusz Wiatr, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Sławomir Sobański, Zastępca 1Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Robert Kossak.

Na koncercie nie zabrakło policjantów z obu pilskich jednostek, słuchaczy pilskiej Szkoły, a także mundurowych reprezentujących pokrewne formacje. W związku z tym, że cel był szczytny, a serca uczestników skore do pomocy, udało się zebrać około 9,5 tysiąca złotych, które zostaną przekazane na leczenie Marty. Akcja, w postaci zbiórki koleżeńskiej, trwa jeszcze do końca tygodnia.

Przypomnijmy, że Marta Jezior o chorobie dowiedziała się krótko po zajściu w ciążę. Pomóc Marcie można przekazując na jej rzecz 1% podatku z dopiskiem „DLA MARTY JEZIOR” nr KRS 0000308316.

Źródło: Szkoła Policji w Pile/MM

zagrali_dla_marty00

zagrali_dla_marty08 zagrali_dla_marty01 zagrali_dla_marty02 zagrali_dla_marty03 zagrali_dla_marty04 zagrali_dla_marty05 zagrali_dla_marty06 zagrali_dla_marty07