Zagraliśmy dla Dominiki – akcja charytatywna na targowisku

Wzorem lat ubiegłych, w sobotę 8 grudnia, na targowiskach miejskich odbyła się impreza charytatywna z cyklu „Gramy dla …..”. Tym razem grano dla Dominiki, która od urodzenia boryka się z wieloma chorobami. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezes spółki Tarpil, Andrzej Gabryelów i Przewodnicząca Rady Miasta Piły pani Maria Kubica.

Na targowisku przy ul. Rynkowej odbył się kiermasz ciast i ciasteczek przekazanych m.in. przez Piekarnię “Bochenek”, a dla najmłodszych przygotowano kręcenie balonów, malowanie twarzy czy gry planszowe z animatorem. Były również występy muzyczne Zuzanny Janczarczyk i uczennic z Centrum Kształcenia „Nauka”, a to wszystko w świątecznym wydaniu. W ten dzień nie mogło zabraknąć Mikołaja, który częstował dzieci przepysznymi jabłkami i mandarynkami.

Przez cały czas trwania imprezy odbywała się zbiórka pieniędzy do puszek oraz licytacja wielu przedmiotów przekazanych przez sponsorów. O stronę artystyczną zadbał DJ Rafał Kempiński, który zachęcał do wzięcia udziału w licytacji na rzecz chorej Dominiki. Ze zbiórek i licytacji udało się pozyskać kwotę 3788,32 złotych. Symbolicznym zakończeniem imprezy było przekazanie przez przedstawicieli spółki Tarpil 300 kg nakrętek zbieranych na ten cel przez ostatnie miesiące.

Sobotnia impreza nie byłaby możliwa bez wsparcia szerokiego grona ludzi dobrej woli, którym niniejszym tekstem bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej imprezie charytatywnej „Gramy dla …”. Dla kogo tym razem będziemy zbierać nakrętki podamy niebawem na naszej stronie internetowej i facebooku.

Joanna Przybył
TARPIL

zagralismy_dla_dominiki00

zagralismy_dla_dominiki16 zagralismy_dla_dominiki01 zagralismy_dla_dominiki02 zagralismy_dla_dominiki03 zagralismy_dla_dominiki04 zagralismy_dla_dominiki05 zagralismy_dla_dominiki06 zagralismy_dla_dominiki07 zagralismy_dla_dominiki08 zagralismy_dla_dominiki09 zagralismy_dla_dominiki10 zagralismy_dla_dominiki11 zagralismy_dla_dominiki12 zagralismy_dla_dominiki13 zagralismy_dla_dominiki14 zagralismy_dla_dominiki15