Zajęcia w Szkole Tańca „ISKRA” rozpoczęte

Zajecia_w_Szkole_Tanca

Pracowicie spędzili ostatnie dni wakacji tancerze ze Szkoły Tańca ISKRA przy MDK w Pile.  Na obozie treningowym przygotowującym do startów w turniejach tańca w nowym sezonie tanecznym doskonalili swoje umiejętności w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Aby lepiej prezentować się na parkiecie ćwiczyli także podstawy tańca klasycznego.

Tancerze z „Iskry” trenujący na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury są gotowi na nowe wyzwania w nadchodzącym sezonie tanecznym – zarówno na parkietach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wśród nich także aktualni Mistrzowie Polski w tańcu towarzyskim – Oliwia Drożdż i Kacper Czajka, którzy przygotowują się do reprezentowania Polski, już w grudniu, na Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych w Rydze. Pilscy tancerze wybierają się pod koniec września na Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego do Pragi.

Szkoła Tańca UKS – MDK „ISKRA” już od 16 lat z powodzeniem kształci młodych tancerzy i jak co roku we wrześniu zaprasza do nowych grup wszystkich chętnych już od 4-go roku życia.

Z.S.