Zakup urządzenia do rehabilitacji oddechowej – każda pomoc na wagę zdrowia Igora

zakup_urzadzenia

Wiadomość o mukowiscydozie przeraziła, tak samo jak statystyki, które pokazują, że w Polsce chorzy umierają zbyt wcześnie. Igor w tym roku skończy 12 lat, ile jeszcze przed nim, tego nie wie nikt. Ta ciężka, genetyczna i nieuleczalna choroba atakuje przede wszystkim układ oddechowy oraz przewód pokarmowy. Gęsty i lepki śluz zatyka płuca i systematycznie je wyniszcza. Igor ma również niewydolność trzustki, musi przyjmować enzymy trawienne, dodatkowo trzy razy dziennie wykonuje inhalacje i drenaż oraz ćwiczenia oddechowe.

Od samego początku staram się, aby mój syn czuł się bezpiecznie i nie myślał o chorobie, jednak strach towarzyszy mi nieustannie. Urządzenie, które może wesprzeć Igora, pomaga w odkrztuszaniu zalegającej wydzieliny i tym samym spowalnia postępy choroby.  Koszt zakupu przekracza możliwości finansowe naszej rodziny, dlatego bardzo proszę o pomoc, o szansę na dobre życie mimo mukowiscydozy- mówi  Aneta – mama Igora.

Wpłat można dokonać na stronie https://www.siepomaga.pl/igor-fons oraz można na fb gdzie można wystawiać na licytację swoje przedmioty lub usługi w grupie  https://www.facebook.com/groups/737216976707389/about.

Igor to syn byłego żużlowca Polonii Piła Waldemara Fonsa, który obecnie jest mechanikiem Tomka Gapińskiego, a więc na grupie są wystawione też  różne gadżety dla fanów żużla.

Każda pomoc jest na wagę zdrowia Igora.

(SE)