Zakupy do domu prosto z Pilskiego Targowiska

Od 1 września nie trzeba będzie wychodzić ze swoich domów, aby zrobić zakupy na pilskich targowiskach. Dzięki nowej usłudze spółki Tarpil zakupy zrobi i dowiezie pod wskazany adres pracownik Spółdzielni Socjalnej „Nowe Horyzonty”. O szczegółach nowej oferty opowiedzieli na briefingu prezes spółki Tarpil Andrzej Gabryelów oraz prezes spółdzielni socjalnej „Nowe Horyzonty” Bogusław Tomczyk.

– Chcemy dostarczać artykuły sprzedawane na pilskich targowiskach. Mamy pojazd, mamy kierowcę i od 1 września jest aktywny numer telefonu, 666 667 774, pod którym każdy może zgłaszać swoje potrzeby dotyczące towaru, który chce zakupić bez wychodzenia z domu. Ta oferta jest skierowana dla tych, którzy do południa pracują i nie mają czasu, aby być osobiście na rynku, ale również dla osób starszych, niemających siły, aby osobiście tutaj się pojawić – mówi Bogusław Tomczyk, prezes spółdzielni socjalnej Nowe Horyzonty w Pile.

Cena za towar ma być rynkowa, a koszt dojazdu ma wynosić od 5 do 8 zł. Zakupy można zamówić w godzinach od 7.00 do 15.00, czyli w czasie funkcjonowania targowiska.

– Miejmy nadzieję, że ta nowa usługa będzie uzupełnieniem oferty Tarpilu. Ceny będą obowiązywały w danym dniu. Będziemy starali się je podawać, ale będzie też trudno, bo one się zmieniają. My chcemy wyjść naprzeciw potrzebom klientów i wychodzimy, a jak to nam wyjdzie przekonamy się w praktyce – mówi Andrzej Gabryelów, prezes spółki Tarpil.

Jak zdradził podczas spotkania z dziennikarzami Andrzej Gabryelów, trwa próba zrobienia z naszego Targowiska atrakcji turystycznej. Tak, aby zagraniczni goście mogli nasz rynek odwiedzić i przy okazji zrobić zakupy. Rozmowy na ten temat trwają.

A my już dziś zapraszamy mieszkańców Piły i okolic na Targowisko Miejskie przy ul. Rynkowej 42, na imprezę charytatywną „GRAMY DLA IGORA”, która odbędzie się 12 września 2015 roku w godzinach 10:00 – 13:00.  Impreza ta ma być podsumowaniem zbiórki nakrętek, które zostaną przekazane rodzicom Igora. Szczegóły imprezy: https://www.facebook.com/events/1599959526947972/

Sebastian Daukszewicz

zakupy_do_domu10

zakupy_do_domu17 zakupy_do_domu11 zakupy_do_domu12 zakupy_do_domu13 zakupy_do_domu14 zakupy_do_domu15 zakupy_do_domu16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *