Zamiast poszukiwanego… narkotyki

zamiast_poszukiwanego

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Piły weszli do jednego z mieszkań z na terenie Piły, aby zatrzymać poszukiwanego 31-latka. Zamiast mężczyzny na miejscu policjanci zatrzymali jego 29-letniego brata oraz zabezpieczyli blisko 120 gramów marihuany i amfetaminy. Kilka godzin później drugi z braci również trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego weszli do jednego z mieszkań w Pile, aby zatrzymać 31-latka, który za niepłacenie alimentów został skazany na 4 miesiące pozbawienia wolności. Okazało się, że zamiast poszukiwanego policjanci zatrzymali jego brata oraz zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę.

W trakcie przeszukania mieszkania za ukrywającym się 31-latkiem, policjanci znaleźli blisko 120 gramów środków odurzających i psychotropowych. W związku z powyższym zatrzymano obecnego w domu 29-letniego brata mężczyzny. Kilka godzin później poszukiwany 31-latek został zatrzymany przez mundurowych na terenie miasta. Tym sposobem tego samego dnia dwaj bracia trafili do policyjnego aresztu.

Ostatecznie poszukiwany mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, a jego dwa lata młodszy brat usłyszał zarzutu posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

mł. asp. Jędrzej Panglisz
KPP w Pile