Zaplanuj przystanek w Więcborku po drodze na majówkę!

zaplanuj_przystanek

 

Pod patronatem Tętna Regionu

Jedziesz z Wrocławia na Hel, ze Szczecina na Podlasie, z Warszawy nad morze czy z Poznania na Kaszuby – Więcbork jest zawsze po drodze. Wszystkie drogi prowadzą przez Więcbork.

Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników i wielbicieli motocykli na Motocrossowy Puchar Polski do Więcborka. Zawody odbędą się 29 i 30 kwietnia na progu długiego majowego weekendu, więc będzie okazja w czasie podróży zatrzymać się w Więcborku.

Niezapomniane wrażenia, 40 zawodników w jednej linii na maszynie startowej, potężny ryk silników, 20 metrowe skoki na motocyklach, walka bark w bark aż do ostatniego zakrętu.

Kibice będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności offroadowych w jeździe na pitbike’u Każdy będzie mógł przespacerować się po paddocku, przyjrzeć się „crossówkom” z bliska i mieć bezpośredni kontakt z zawodnikami.

Początek zawodów każdego dnia o godz. 11:30, koniec wyścigów ok. godz. 17:00.

Ceny biletów: normalny – 20 zł, szkolny – 10 zł, rodzinny 45 zł (2+2)

Na miejscu działa gastronomia.

Dla wszystkich fanów motocykli, trójkołowców czy quadów przygotowano wydzielony, darmowy parking tuż przy samym torze. Planujemy przeprowadzenie wśród kibiców plebiscytu na „Best Bike”.

Jadąc na majówkę nie omiń Więcborka.

(SE)
Fot. X-cross