Zapraszamy do Piły na Siatkarski Turniej z okazji 100-lecia Niepodległości

zapraszamy_na_siatkarski_turniej

W dniach od 12 do 14 października w Pile odbędzie się turniej z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości z udziałem zespołów występujących w Lidze Siatkówki Kobiet.

W roku 2018 obchodzimy w całej Polsce setną rocznicę odzyskania Niepodległości z tej okazji  Enea PTPS Piła organizuje turniej, w którym zameldują się czołowe zespoły Ligi Siatkówki Kobiet.

Turniej rozpocznie się z przytupem – o godzinie 16: 30 odbędą się swoiste derby Wielkopolski: gospodynie zagrają z beniaminkiem LSK – MKS Energą Kalisz. Kolejny mecz – po uroczystym otwarciu turnieju,  rozegrają mistrzynie i wicemistrzynie Polski – Chemik Police zmierzy się z ŁKS Commercecon Łódź.

Drugiego dnia turnieju o godzinie 16:00 Łodzianki zmierzą się z drużyną z Kalisza, a następnie Enea PTPS Piła rozegra mecz z Chemikiem Police.

Niedzielny poranek rozpoczniemy meczem Chemika Police z MKS Energą Kalisz o godzinie 10:30, kolejno zostanie rozegrany mecz Enei PTPS-u Piła z ŁKS Commercecon Łódź, po którym nastąpi dekoracja i uroczyste zamknięcie turnieju.
Wstęp wolny.

PLAN TURNIEJU Z OKAZJI 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI:

PIĄTEK,12.10.2018r., godz. 16:30
Enea PTPS Piła – MKS Energa Kalisz
Uroczyste rozpoczęcie turnieju
Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź

SOBOTA,13.10.2018r., godz. 16:00
ŁKS Commercecon Łódź- MKS Energa Kalisz
Enea PTPS Piła – Chemik Police

NIEDZIELA,14.10.2018r., godz. 10:30
Chemik Police – MKS Energa Kalisz
Enea PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź
Uroczyste zakończenie turnieju

Jan Ilski
Biuro prasowe PTPS Piła