Zapraszamy na kolejny biznes mixer do firmy GRAPIL

19 stycznia br. w firmie GRAPIL przy Alei Niepodległości w Pile odbyła się konferencja prasowa dotycząca II spotkania przedsiębiorców o formule Biznes Mixer zorientowanych na tematykę: „Biznes, rynek pracy i nowoczesne technologie w Pile i subregionie północnej Wielkopolski”.

Podczas konferencji Beata Dudzińska – Zastępca Prezydenta Miasta Piły zaprosiła przedsiębiorców do uczestnictwa w projekcie mającym na celu budowanie relacji i poszukiwanie partnerów poprzez organizację spotkań u przedsiębiorcy o charakterze Biznes Mixer – „Dzień Otwarty dla Przedsiębiorców”.

Drugim gospodarzem spotkania w ramach cyklu, będzie firma GRAPIL, która jest producentem odzieży gastronomicznej – hotelarskiej, medycznej, roboczej oraz bielizny pościelowej i stołowej. Firma w ofercie posiada różnorodne rozwiązania odzieży służbowej z odpowiednio dobranych tkanin, przystosowanych do charakteru wykonywanej pracy. W ramach usług firma zapewnia indywidualne dobranie fasonu i kolorystyki, do wnętrz konkretnego obiektu. Ponadto, przedsiębiorstwo wykonuje wysokiej jakości sitodruki i hafty według potrzeb klienta. Firma posiada również szwalnie wyposażone w maszyny do szycia, natomiast zarządzanie procesem produkcyjnym opiera się na nowoczesnym systemie komputerowym.

Grażyna Sobieraj – Prezes firmy GRAPIL przestawiła podczas konferencji profil przedsiębiorstwa oraz omówiła główne założenia jeśli chodzi o partnerów do współpracy. W związku z tym, że firma pracuje na nowoczesnym, specjalistycznym sprzęcie poszukuje firm mogących świadczyć usługi serwisowe, w tym obszarze poszukiwani są również specjaliści z zakresu mechaniki specjalistycznej oraz elektronicznej. Firma poszukuje wykwalifikowanych pracowników z zakresu kontroli jakości, projektowania jak i pracowników produkcyjnych. Pani Prezes wskazała, że jest otwarta na nawiązanie współpracy ze szkołami zawodowymi, współpracę na zasadach nauczania dualnego na poziomie szkół średnich. W związku z tym zapraszamy na spotkanie nauczycieli zawodu, dyrektorów szkół zawodowych celem podjęcia rozmów dotyczących nawiązania współpracy. Firma GRAPIL dysponuje również zapleczem szkoleniowo-konferencyjnym i w tym zakresie również chętnie podejmie współpracę np. z firmami szkoleniowymi. Ponadto, Firma GRAPIL zaprasza również do współpracy wszystkie firmy produkcyjne zainteresowane uzyskaniem informacji na temat specjalistycznej odzieży roboczej i ochronnej.

W konferencji brał udział również Grzegorz Marciniak – Prezes Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski, który jako partner niniejszego projektu wyraził wsparcie dla budowania relacji oraz współpracy wśród przedsiębiorców w subregionie.

Drugi biznes mixer odbędzie się w siedzibie firmy GRAPIL przy Alei Niepodległości w Pile 27 stycznia br. o godzinie 11:00.

Jak poinformowała podczas konferencji Edyta Musiał – Wiceprezes Spółki Inwest-Park w Pile, zapisy na spotkanie trwają do 25 stycznia br. poprzez Inwest-Park pod adresem email: biuro@inwestpark.pila.pl W treści zgłoszenia należy przesłać informacje dotyczące firmy: dane firmy, osoby do kontaktu oraz krótką charakterystykę/wizytówkę firmy. Ze względu na kameralny i warsztatowy charakter spotkań liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przedsiębiorców, szkoły i inne instytucje chcące nawiązać współpracę z firmą GRAPIL.

M. Smoczyk

zaproszenie_na_biznes_mixer00

zaproszenie_na_biznes_mixer01