Zapraszamy na koncert zespołu JIG REEL MANIACS! Mamy wejściówki!

Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda) zaprasza 22 listopada 2014 (sobota) na godzinę 21:00 na koncert JIG REEL MANIACS. Celtyckie brzmienie i smak!!! Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . Wśród osób, które wyślą maila do 20 listopada do godziny 15.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 15 zł przedsprzedaż / 15 zł w dniu koncertu. Przedsprzedaż: Sklep Muzyczny DEMO, Pila ul. Budowlanych, Klub BARKA.

JRM żyje muzyką celtycką od 24 lat i znana jest, jako formacja łącząca tradycyjne nuty krain celtyckich z nowoczesnymi aranżacjami nawiązującymi do różnych trendów muzycznych. Obok wiodących klimatów irlandzkich w repertuarze grupy nie brakuje akcentów szkockich, walijskich i bretońskich. Jigowo-Reelowi Maniacy poruszają się świetnie od tradycyjnych – poprzez popowe, rockowe, reggae’owe, funkowe, latynoskie – do jazzowych interpretacji standardów celtyckich oraz kompozycji własnych okraszonych licznymi improwizacjami.

SKŁAD I INSTRUMENTARIUM Jig & Reel Maniacs to słońce i wiatr pod opuszkami palców instrumentalisty dętego (Krzysztof Ryszard Brych: saksofony, flażolety, akordeon, harmonijka ustna); szybkość, precyzja i poruszające brzmienie skrzypka (Tomasz Urban); harmonia, spokój i płynność gitarzysty akustycznego (Michał Jankowski); temperamentny swing i groove perkusisty (Bartek Krawczak) oraz podstawa basowa i głosowe wariacje (Mariusz Sprutta: songi, wokalizy, bajanie). JRM – Jigowo-Reelowi maniacy to także wsparcie wyobraźni, techniki, wirtuozerii oraz wiedzy muzycznej i akustycznej zarówno pianisty (Artur Grudziński) jak i gitarzysty i inżyniera dźwięku (Krzysztof Łangowski).

Jig Reel Maniacs VIDEOS: http://www.jrm.art.pl/video.html

Gatunek: muzyka z Irlandii i Szkocji, Walii i Kornwalii, Galicji, Asturii i Bretonii (ale nie tylko stamtąd…) Członkowie: Krzysztof Ryszard Brych, Tomasz Urban, Michał Jankowski,
Bartłomiej Krawczak, Mariusz Sprutta, Artur Grudziński, Krzysztof Łangowski. Miasto rodzinne: Poznań.

http://www.jrm.art.pl/
http://www.jrm.art.pl/video.html
https://www.facebook.com/pages/JRM-Jig-Reel-Maniacs-Jigowo-Reelowi-Maniacy

Joanna Naranowicz
(organizator koncertów i innych imprez muzycznych)

zapraszamy_na_koncert_jig10

zapraszamy_na_koncert_jig14 zapraszamy_na_koncert_jig11 zapraszamy_na_koncert_jig12 zapraszamy_na_koncert_jig13