Zapraszamy na przedświąteczne warsztaty online dla rodzin

zapraszamy_na_przedswiateczne

Dla wszystkim miłośników niebanalnego sposobu spędzania czasu w rodzinnym gronie mamy doskonałą wiadomość! Już niebawem odbędą się kreatywne warsztaty z animatorami o tematyce wielkanocnej. Aby wziąć nich udział, wystarczy, że dołączycie do nas online w niedzielę, 28 marca. Na Facebooku VIVO! czekać będzie na was szereg aktywności – od tworzenie dekoracji metodą DIY, modelowania balonów i wspólnego zdobienie pisanek aż po konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Jak w łatwy sposób wykonać efektowane ozdoby świąteczne? Co powinno znaleźć się w każdym koszyku wielkanocnym? Czy istnieje idealna metoda zdobienia pisanek? Tego i wielu innych ciekawostek dowiecie się podczas darmowych warsztatów online dla rodzin. 28 marca na naszym Facebooku weźmiecie także udział w kreatywnych zajęciach manualnych oraz tematycznych zabawach. Najmłodsi, wspólnie z animatorami i pomocą rodziców wykonają, m.in nawiązujące do motywu wydarzenia maski i opaski na głowy. Poznają także tradycje wielkanocne oraz tajniki twistowania, czyli techniki modelowania balonów. Wszystko to w ramach czterech, półgodzinnych wejść na żywo, zaplanowanych kolejno o 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00. Dodajmy, że warto śledzić je uważnie, ponieważ w czasie ich trwania ogłoszone zostaną aż trzy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi – wartościowymi kartami podarunkowymi oraz grami i zabawkami.

Nasze przedświąteczne warsztaty online startują w niedzielę, 28 marca, o godz. 14:00 na Facebooku. Serdecznie zachęcamy do dołączenia i aktywnego uczestnictwa!

VIVO Piła