Zapraszamy na spotkanie DEMO Klubu TOASTMASTERS w Pile

Zapraszamy_na_spotkanie_DEMO

Klub Toastmasters powstał w 1924 r. w Kalifornii i zrzesza już ponad 313000 uczestników w ponad 14650 klubach w 126 krajach. I spotkanie w Pile odbędzie się 22 lipca  2015 r. o godz. 19.00 w Sali Miejskiej Inwest-Parku, przy ul. Dąbrowskiego 8.

Egzamin ustny, rozmowa o pracę, prezentacja handlowa czy oficjalny toast. W tych wszystkich oraz wielu innych sytuacjach niezwykle przydatna jest sztuka przemawiania. Takich umiejętności można nauczyć się podczas spotkań Klubu Toastmasters.

Grupa działa na zasadzie praktycznych warsztatów, podczas których członkowie zdobywają nowe umiejętności w komfortowej i przyjaznej atmosferze. – Uczymy poprawnej komunikacji ustnej, czyli wyrażania swoich myśli w sposób precyzyjny i atrakcyjny dla słuchaczy. Zdolności komunikacyjne przydają się w każdej życiowej sytuacji. Prawdziwy mówca potrafi być skutecznym komunikatorem nie tylko na scenie.

Uczestnicy uczą się technik publicznego przemawiania poprzez wygłaszanie przygotowanej lub improwizowanej mowy oraz pełnienie różnorodnych funkcji (np. Oceniającego, Gramatyka, Chronometrażysty). Każda mowa i spotkanie jest oceniane przez członków klubu w pozytywny sposób, skupiający się na tym co było zrobione dobrze a co mogłoby być ulepszone. Jest również wiele możliwości rozwoju poza regularnymi spotkaniami, tj. odbywające się co pół roku konkursy przemawiania i warsztaty przywództwa.

Już prawie 200 osób zadeklarowało swoją obecność na I spotkaniu DEMO nowo powstającego Klubu Toastmasters Piła.

Anna Kujawa
Wiceprezes ds. PR Klubu Toastmasters Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *