Zapraszamy na warsztaty kreatywności w Inwest-Parku

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza uczniów 9 stycznia 2019 roku do Inwest-Park na warsztaty kreatywności. Zajęcia poprowadzi Trener Umiejętności Personalnych Marlena Ryżek-Bucka. Czas trwania pojedynczego warsztatu to 45 minut, a godziny rozpoczęcia będą ustalane indywidualnie z każdą zgłoszoną klasą. 3 stycznia odbyła się konferencja prasowa, na której poznaliśmy szczegóły tych ciekawych warsztatów.

– W Inwest-Parku służymy pomocą, aby rozpocząć własną działalność, ale też służymy warsztatami, treningami – w jaki sposób poznać siebie, aby później odważnie podejmować kroki na rynku pracy czy otworzyć własną działalność. Warsztaty kreatywności to nasza propozycja dla młodzieży na styczeń – mówi Beata Dudzińska, wiceprezydent Piły.

Kreatywność to pomysłowość, wychodzenie poza rutynę, patrzenie z wielu perspektyw, a przede wszystkim radość z samego procesu zmiany i tworzenia. Podczas warsztatów, które poprowadzi Trener Umiejętności Personalnych Marlena Ryżek-Bucka, młodzież odkryje swoją kreatywność wykorzystując ćwiczenia pobudzające twórcze myślenie.

– Na tych warsztatach będziemy ćwiczyli kreatywność, czyli umiejętność do niestandardowego myślenia, do szukania rozwiązań, które wychodzą po za granice norm społecznych, religijnych. Chodzi o to, by młodzież pobudziła się do kreatywnego myślenia i nie podążała utartymi ścieżkami. Aby to myślenie pomogło rozwiązywać ich problemy, aby nabrali odwagi, nauczyli się pracy w grupie i stali się bardziej tolerancyjni. Te warsztaty mają im pomóc w momencie, gdy pójdą dalej do szkół czy jak zaczną poszukiwać pracy. Głównie zależy mi, aby młodzież nauczyła się pokonywać przeróżnego rodzaju bariery. Aby stali się bardziej odważni, nie bali się wśród swoich rówieśników wyrażać swojego zdania, swoich opinii – mówi prowadząca warsztat Marlena Ryżek-Bucka, Trener Umiejętności Personalnych.

Szkoły, nauczyciele zainteresowani udziałem w warsztatach zapraszamy do kontaktu: tel. 67 353 31 43. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 8 stycznia br.

(SE)

zapraszamy_na_warsztaty00

zapraszamy_na_warsztaty03 zapraszamy_na_warsztaty01 zapraszamy_na_warsztaty02