Zapraszamy na XIV Feryjny Turniej Tenisa Stołowego 2019 o puchar Dyrektora MOSiR Piła

zapraszamy_na_turniej

23 stycznia 2019 r. o godzinie 10.00 w sali treningowej MOSiR ul. Żeromskiego 90 odbędzie się XIV Feryjny Turniej Tenisa Stołowego 2019 o puchar Dyrektora Mosir Piła Dariusza Kubickiego. W mistrzostwach uczestniczy młodzież podzielona na trzy kategorie: szkoły ponadgimnazjalne, szkoły podstawowe, Osoby niepełnosprawne.

Turniej przeprowadzony zostanie zgodnie z przepisami PZTS. System rozegrania turnieju ustalą bezpośrednio organizatorzy w zależności od ilości zgłoszonych zawodników. Uczestnicy turnieju sędziują samodzielnie a rozgrywki nadzoruje sędzia główny.

Zgłoszenia zawodników w dniu zawodów 23.01.2019 r. od godz. 9:30 do 10.00 w biurze zawodów przy Sali treningowej ul. Żeromskiego 90, ewentualnie meilowo pisząc na adres karol.leszczynski@mosir.pila.pl lub telefonicznie pod numerem  693-533-290.

Zawodnicy zajmujący miejsca od I do III otrzymują puchary medale, dyplomy. Od uczestników wymagany jest dobry stan zdrowia umożliwiający uprawianie tenisa stołowego. Obowiązuje strój i obuwie sportowe przeznaczone na salę sportową. Organizator zapewnia stoły, rakietki, piłeczki.

(SE)