Zapraszamy Państwa na kolejne znakowanie rowerów

Zapraszamy_na_znakowanie

Przypomnijmy krótko o zasadach prowadzonej akcji. Aby przystąpić do programu wystarczy przyjechać ze swoim rowerem, wraz z dokumentem zakupu, w wyznaczonym terminie do Komendy Powiatowej Policji w Pile, gdzie zostanie on sfotografowany, a właściciel wypełni deklarację potwierdzającą uczestnictwo w programie. Na rower zostanie również naniesiony numer tzw. znakopisem.

Zdjęcie roweru wraz z nadanym indywidualnie numerem zostanie dopisane do specjalnie stworzonej bazy danych. W przypadku kradzieży roweru często sam właściciel nie jest w stanie podać szczegółowych informacji dotyczących jego wyglądu. Posiadanie zdjęcia przez policjantów utraconej rzeczy ułatwi im jej poszukiwanie oraz identyfikację. W wypełnionej przez właściciela deklaracji znajdzie się opis charakteryzujący wygląd roweru jak również jego indywidualne cechy.

Znakowanie jednośladów zostanie przeprowadzone w dniu 30 lipca 2015 roku przed gmachem Komendy Powiatowej Policji w Pile w godzinach 14.00-17.00. Należy się zgłosić na biuro przepustek. W sprawie znakowania rowerów można się również kontaktować pod numerem telefonu 67 353 13 10.

KPP Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *