Zapraszamy policjantów na Mistrzostwa Wielkopolski w Kolarstwie Górskim

Zapraszamy_policjantow

5 czerwca 2016 r. Wyrzysk zamieni się w miasteczko kolarskie. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak zaprasza policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych na „II Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów  i innych Służb Mundurowych w kolarstwie górskim Maraton MTB Wyrzysk 2016” pod patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

ZAPRASZAMY POLICJANTÓW I PRZEDSTAWICIELI INNYCH SŁUŻB MUNDUROWYCH NA II MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KOLARSTWIE GÓRSKIM!

Już po raz drugi w Wielkopolsce w dniu 5 czerwca 2016 r. w Wyrzysku policjanci rozpoczną zmagania i rywalizację sportową w kolarstwie górskim. W ramach największego cyklu wielkopolskich imprez rowerowych BIKE CROSS MARATON GOGOLMTB 2016 odbędzie się konkurencja branżowa dla policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych. Funkcjonariusze zamienią mundur na stroje kolarskie i staną na linii startu, by powalczyć o puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, a tym samym o tytuł mistrzowski najlepszego policjanta i policjantki, a także najlepszego przedstawiciela innych służb mundurowych w kolarstwie górskim.

Cytując organizatora cyklu maratonów Wojciecha Gogolewskiego z TKKF Ognisko „Pałuki” zaproszenie dotyczy wszystkich zarażonych „cyklozą”. Będzie „rodzinnie i wyścigowo”. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu także rodziny policjantów, fanów zmagań sportowych, by mocno kibicować na trasie maratonu, ale także w miłej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie.

mł. asp. Anna Starzyńska
KPP Piła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *