Zawody Slot Cars w Atrium Kasztanowa

zawody_slot_cars

Pilskie centrum handlowe zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla entuzjastów wyścigów samochodowych. Z okazji Dnia Chłopaka w Atrium Kasztanowa odbędą się zawody motoryzacyjne na profesjonalnym torze Slot Cars. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody.

Slot Cars to połączenie dobrej zabawy ze zdrową rywalizacją. Zawody odbywają się na wyścigowych torach dla samochodzików sterowanych zdalnie lub przez kontroler. Szeroki wybór modeli i konfiguracji torów jest wspaniałą atrakcją zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Każdy, kto odwiedzi Atrium Kasztanowa w dniach 30 września – 1 października br. będzie mógł spróbować swoich sił na mierzącym 35 metrów torze Slot Cars.

– Piątek i sobota upłyną pod znakiem motoryzacyjnych wyzwań w Atrium Kasztanowa. 30 września świętujemy Dzień Chłopaka i to głównie z myślą o nich przygotowaliśmy atrakcję w formie zawodów w Slot Cars. Z całą pewnością zabawa będzie wspaniałą atrakcją także dla dzieci, młodzieży i kobiet w każdym wieku – od 10 do 101 lat. Na mistrzów kierownicy czekają wyjątkowe nagrody. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy –mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Uczestnicy zabawy będą mieli do wyboru wiele precyzyjnie odwzorowanych modeli aut w skali 1:32, a wśród nich samochody wyścigowe czy tradycyjne pojazdy. W zawodach jednocześnie może wystartować 6 zawodników na ustalonym dystansie okrążeń, a w trakcie godziny do rywalizacji może stanąć w sumie aż 60 osób. Auta rozpędzają się już nawet do 30 km/h. Dla lepszego efektu i realizmu, sterowane samochodziki, wydają motoryzacyjne dźwięki niczym wielkie maszyny na stadionie. Specjalny system pomiaru czasu gwarantuje wyłonienie najlepszego zawodnika toru. Każdego dnia na najlepszego zawodnika czeka atrakcyjna nagroda, ponadto wyróżniony zostanie Mistrz Kierownicy, czyli uczestnik, który uzyskał najlepszy wynik w trakcie dwudniowej rywalizacji.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody! Zawodnik, który uzyska najlepszy czas zawodów w danym dniu, otrzyma model samochodu firmy Burago w skali 1:32, a najlepszy zawodnik całej rywalizacji dostanie nagrodę główną – zestaw cyfrowy toru Slot Cars CARRERA DIGITAL.

Zawody odbędą się w piątek 30 września oraz w sobotę 1 października br. w godzinach 11.00-19.00. Tor Slot Cars zostanie ustawiony w głównym holu centrum handlowego Atrium Kasztanowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Nie ma konieczności zapisów, o udziale w rywalizacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl/.

Atrium Kasztanowa