Zbierali podpisy poparcia dla Bronisława Komorowskiego

W Pile na  ul. Śródmiejskiej oficjalnie zainaugurowano akcję zbierania podpisów poparcia dla kandydatury Bronisława Komorowskiego przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Do akcji przystąpili lokalni politycy Platformy Obywatelskiej, samorządowcy oraz wolontariusze.

Jedną z osób, która nie ma żadnych wątpliwości komu należy się urząd prezydenta Polski na kolejne pięć lat jest Piotr Głowski, prezydent Piły.

– To sympatyczne jeśli kandydat z odległej Warszawy zbiera tak dobre opinie i dobre noty. To pokazuje po pierwsze, że prezydentura Bronisława Komorowskiego przez pięć lat była dobra, a po drugie, że Polacy doceniają jego postawę w wielu trudnych sytuacjach, w których Polska była dobrze reprezentowana. Obywatele liczą, że będzie tak dobrze również w przyszłości.  Nasze akcje są nie zwykle ważne, bo to chyba jedyne wybory, w których kandydat sam ma niewielkie szanse zebrania podpisów czy przygotowania kampanii wyborczej, ponieważ jest jeden. W zbieraniu podpisów pomagają również osoby niezwiązane z żadną partią polityczną, wolontariusze. To pokazuje, że jest to prezydent wszystkich Polaków. Będziemy starać się, aby pojawił się w Pile, ale pamiętamy, że niedawno był w naszym mieście. Dlatego w tym gorącym okresie przedwyborczym będzie ciężko aby taka wizyta doszła do skutku – mówił Piotr Głowski, prezydent Piły.

Wszystkich, którzy chcieliby złożyć podpis mogą to uczynić w biurze PO przy ul. Śródmiejskiej 20/1 w Pile.

Urzędujący prezydent Bronisław Komorowski potrzebuje – podobnie jak inni kandydaci – 100 tys. podpisów poparcia, żeby wystartować w majowych wyborach prezydenckich. Komitety muszą zebrać je do 21 marca. Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja 2015 roku.

(SE)

zbierali_podpisy01

zbierali_podpisy02 zbierali_podpisy03 zbierali_podpisy04 zbierali_podpisy05 zbierali_podpisy06 zbierali_podpisy07 zbierali_podpisy08 zbierali_podpisy09 zbierali_podpisy10 zbierali_podpisy11 zbierali_podpisy12 zbierali_podpisy13 zbierali_podpisy14 zbierali_podpisy15

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *