Zbieramy środki na zakup pompy insulinowej

zbieramy_srodki_na_pompe

Ola Przybylska, mieszkanka Piły, od kilkunastu już lat choruje m.in. na cukrzycę typu I. – Niestety – jak mówi – pompa insulinowa, na której obecnie funkcjonuję od jakiegoś czasu szwankuje… i jak to w życiu bywa problemy zaczęły się po okresie gwarancyjnym. Na terenie Polski nie ma możliwości naprawy tego typu sprzętów medycznych, zatem jedynym co może pomóc mi funkcjonować normalnie, jak dotychczas – jest zakup kolejnej… Stąd ruszyła zbiórka środków na ten cel.

– I choć staram się w życiu być zaradczą – tym razem proszę o, choć minimalne, wsparcie. Dla Ciebie może to być 1 zł, dla mnie w konsekwencji sprzęt, który daje mi możliwość normalnego funkcjonowania. Jestem pewna, że dobro powraca.

By móc normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem jak dotychczas, jest mi potrzebny zakup nowego sprzętu, ale i systemu ciągłego monitorowania glikemii współpracującego z ową pompą insulinową.

Niestety nie tylko sam zakup pompy ale i systemu monitorowania glikemii jest refundowany w naszym kraju tylko do ukończenia przez osobę chorą 26- roku życia. Niestety już dawno próg ten przekroczyłam i staram się w miarę możliwości zapewniać sobie ciągłość leczenia przy pomocy tych systemów…

Jestem bardzo wdzięczna za każdą złotówkę, która przybliży mnie do celu, a zarazem pomoże mi dalej żyć z moją przyjaciółką cukrzycą i trzymać ją w ryzach 🙂

Dziękuję i pozdrawiam Ola

Link do wsparcia
https://zrzutka.pl/ryew8v
Na stronie Blisko Mamy na FB będą również licytacje, z których dochód wesprze właśnie ten cel.

(SE)