Zdecyduj kto zagra na Juwenaliach. W czwartek finał Bitwy Kapel!

Duet dj-ski Afro Mistic & Mr. Chain oraz zespoły Sanity i Street City Vibration staną do walki o Wasze głosy w finale Bitwy Kapel. Zwycięzcy wystąpią na głównej scenie pilskich Juwenaliów.

Organizowana przez Samorządy Studenckie pilskich uczelni Bitwa Kapel to szansa dla młodych zespołów na występ na głównej scenie Juwenaliów 2015. W tym roku odbyły się dwie Bitwy, podczas których wyłoniono finalistów muzycznej rywalizacji. A wielki Finał już w czwartek, 21. maja o 19.00 w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile.

O główną nagrodę Bitwy Kapel, czyli możliwość występu na głównej scenie pilskich Juwenaliów 2015 walczyć będą: duet dj-ski Afro Mistic & Mr. Chain z Raciborza oraz zespoły: Sanity i Street City Vibration. O tym, kto zwycięży zadecydują wszyscy uczestnicy czwartkowej imprezy. Głosować mogą bowiem wszyscy, którzy tego dnia zjawią się w klubie Rockopolis.

Koncert rozpocznie się o 19.00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Dodatkowo, na studentów z ważną legitymacją studencką w Rockopolis czekać będą specjalne promocje.

Główny koncert pilskich Juwenaliów 2015 odbędzie się w sobotę, 23. maja w Parku na Wyspie. Gwiazdą studenckiego święta będzie zespół Happysad. Na Wyspie wystąpią też: raper Buka, zespół Dom na drzewie oraz zwycięzcy Bitwy Kapel.

LINKI:
Rockopolis na Facebooku: www.facebook.com/RockopolisPL
Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/651403894964876/

zdecyduj_kto_zagra_na_juwenaliach10

zdecyduj_kto_zagra_na_juwenaliach13 zdecyduj_kto_zagra_na_juwenaliach11 zdecyduj_kto_zagra_na_juwenaliach12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *