Zimowy Runmageddon Hardcore z udziałem Pawła Staniszewskiego

W dniach 24 – 25 lutego w Ełku odbył się zimowy RUNMAGEDDON z udziałem żużlowca Polonii Piła Pawła Staniszewskiego i jego kolegów w ekipy Wolf Team, w której skład wchodzi Rafał Łotocki, Kaj Kubiak i jego trener od Runmageddonu Marcin Ćwirzeń.

Na trasie liczącej 21 km na Pawła i jego kolegów czekały takie atrakcje jak błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje.  W sumie było 70 przeszkód. A to wszystko przy temperaturze -11 stopni Celciusza.

– Wystartowałem w tych zawodach, ponieważ uważam, że to bardzo dobra forma przygotowania do sezonu, a druga sprawa bardzo spodobały mi się biegi OCR – jest tam wspaniała atmosfera i duży wysiłek, co najważniejsze „im ciężej tym lepiej” – mówi Paweł Staniszewski, żużlowiec Polonii Piła. – Zawody oceniam jako bardzo dobre, można było dać sobie porządnie  w kość w super atmosferze. Część z tych przeszkód można było zobaczyć jeszcze przed startem. Najcięższą z nich był bieg z trylinką (sześciokątna płyta betonowa o wadze 35 kg) towarzyszyła nam przez prawie półtora km trasy przez wodę, gałęzie, pod górkę, z górki, ale mimo to dla mnie super przeżycie! Warto dodać, że w naszej serii która startowała o 9:00 zajęliśmy pierwsze, drugie i trzecie miejsce. W klasyfikacji Open 6, 7 i 8, natomiast w klasyfikacji generalnej czyli wśród wszystkich startujących wraz z elitą 18, 22 i 23 miejsce – puentuje Paweł.

Kolejny bieg, w którym chce wziąć udział Paweł to Wolf Race, który odbędzie się w Trzciance – Jezioro Sarcz – 25 sierpnia 2018 roku. Jest to szczególna impreza, ponieważ organizowana jest przez jego przyjaciół z Wolf Team.

– Serdecznie zapraszam na ten bieg, ponieważ będzie warto, a po drugie mogę Wam zagwarantować 100% satysfakcji, ponieważ tak jak mówiłem, organizatorem jest Wolf Team, a oni wiedzą jak się bawić!  Każdy może w nim wystartować dla zabawy, wspaniałej atmosfery, miłego spędzenia czasu, poznania nowych ludzi i przeżyć – dodaje Paweł Staniszewski.

My również w imieniu Tętna Regionu zapraszamy do Trzcianki na te bardzo atrakcyjnie zapowiadające się zawody.

Sebastian Daukszewicz
Fot. prywatne archiwum Pawła Staniszewskiego

zimowy_runmageddon01

zimowy_runmageddon02 zimowy_runmageddon03 zimowy_runmageddon04 zimowy_runmageddon05 zimowy_runmageddon06 zimowy_runmageddon07 zimowy_runmageddon08 zimowy_runmageddon09 zimowy_runmageddon10 zimowy_runmageddon11 zimowy_runmageddon12