Złote Gody w Gminie Łobżenica

„Pokonaliście razem wspólną drogę, która nie zawsze była prosta. Cieszyliście się wspólnie chwilami wielkiej radości, wspieraliście się w trudnych momentach życia. Dzieliliście uśmiechy oraz smutki. Dzięki temu jesteście dziś tutaj razem, tak jak 50 lat temu” mówił Burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś w przemówieniu skierowanym do Jubilatów z naszej Gminy, którzy w tym roku obchodzili 50 rocznice ślubu.

Jubilaci zostali zaproszeni do Urzędu Miejskiego Gminy Łobżenica na symboliczne obchody Jubileuszu Pożycia Małżeńskiego, organizowane z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Forma znacząco odbiegała od poprzednich ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Podczas spotkania, Burmistrz Łobżenicy wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Łobżenicy Antonim Kapeją, wręczyli zaproszonym parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, upominki, kwiaty oraz życzenia z okazji obchodzonych przez nie złotych godów.

Medalami z okazji złotej rocznicy ślubu, zostali odznaczeni: Krystyna i Roman Dudek, Anna i Franciszek Szymaniak, Krystyna i Stefan Fons, Elżbieta i Brunon Kozłowscy, Krystyna i Ignacy Łosoś, Maria i Bogdan Dombetzcy, Genowefa i Tadeusz Grzesiak oraz Wiesława i Zenon Góreccy.

Niestety nie wszystkie zaproszone na Jubileusz małżeństwa mogły uczestniczyć w uroczystości – im również składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia pomyślności, spokoju i zdrowia na dalsze wspólne lata życia, a także następnych dziesięcioleci!

Jagoda Głąbicka-Kubik

zlote_gody1_01

zlote_gody1_08 zlote_gody1_02 zlote_gody1_03 zlote_gody1_04 zlote_gody1_05 zlote_gody1_06 zlote_gody1_07