Zofia Przybył z Piły lunaparkową laureatką

wreczenie_nagrod

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

W ostatnią sobotę maja miała miejsce uroczystość, na którą z niecierpliwością wyczekują laureaci Lunaparkowych konkursów szaradziarskich. Zwyczajowo wręczenie nagrody dla najbystrzejszego szaradzisty – tym razem szaradzistki – miało miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel funduje dla młodych bystrzaków suweniry.

Nasza „sierotka” długo mieszała w koszyku z kartkami zawierającymi poprawne rozwiązania… i wreszcie wydobyła kartkę przysłaną przez obdarzoną nietuzinkowym umysłem mieszkankę Grodu Staszica. Ową wybranką fortuny okazała się 11-letnia Zofia Przybył z Piły. Uradowanej laureatce nagrodę w postaci gry SCRABLLE wręczył pracownik firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa. Scrablle to gra w układanie słów, wymyślona w 1931 roku przez Alfreda Buttsa. Jest jedną z najpopularniejszych gier słownych na świecie.

Przypomnijmy, iż fundatorem nagród Lunaparku jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Gratulujemy majowej zwyciężczyni (czyt. Zosi) i oczywiście zapraszamy Ją oraz pozostałych młodych krzyżówkowiczów do aktywnego uczestnictwa w  lunaparkowych konkursach.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja