Żółwie wygrywają i cały czas prowadzą w tabeli

zolwie_wygrywaja

W sobotę 13 grudnia Żółwie rozegrały znów bardzo ciekawe spotkanie. BKS Bydgoszcz składająca się w większości z byłych zawodników Żółwi Piła stawiła zacięty opór.

 

Choć mecz był praktycznie do jednej bramki i było bardzo dużo nieczystych zagrań, to jednak trwała ciągła i nieustępliwa walka na lodzie, …jak i również poza nim. Zawodnicy walczyli tak zaciekle, że w pewnym momencie nie zauważyli, że walczą… przed szatnią w czasie przerwy! Oczywiście posypały się kary, w tym i kary meczu, prawdopodobnie nie obędzie się bez dyskwalifikacji któregoś z zawodników.

25 KOLEJKA – 2 LIGA ZACHODNIA

TMH Żółwie Piła – BKS Bydgoszcz 8:2 (3:2, 0:0, 5:0).

Bramki dla Żółwi zdobyli: Andrzej Wiwatowski -2 ,Marek Puławski -1, Dawid Zembrzuski -1, Mateusz Wiśniewski -1, Grzegorz Borkowski -1, Arek Kobyliński -1, Marcin Bolszakow-1.

Sprawdzić tabelę można tutaj: www.hokejfan.pl.

Dzięki naszym sponsorom rozegraliśmy następne spotkanie: Auto Park Zofia Szcześniak, Skoda Auto Polska – Piła, Studio K2, Poligrafia Promocja Reklama, Krzysztof Rauhut– Piła, EMMERSON Nieruchomości, A1 Spółka Cywilna M. Zamojda K. Furman – Piła ,Salon Optyczny „Piękne Oczy” W. i A. Zabel s.c. – Piła, Piekarnia „Bochenek” TRZCIANKA Leszek Stolarski – Trzcianka

25 listopada Tomasz Szwajorek został usunięty z funkcji prezesa Żółwi Piła. Na nowego prezesa został wybrany Dymitr Jeżewski.

Tekst: Mariusz Huszcza
TMH „Żółwie” Piła
Foto: Archiwum
.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *