Zostań Miss!

Ruszają castingi do konkursu do jedynego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Wielkopolskim, mianowicie Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017. W tegorocznej edycji odbędzie się aż 6 castingów i to nie tylko w naszym województwie.

19.11 (sobota) w godz. 13:00-16:00 – Heaven, Leszno

20.11 (niedziela) w godz. 13:00-16:00 – Venus Club, Ostrów Wielkopolski

26.11 (sobota) w godz. 13:00-16:00 – Pacha, Poznań

27.11 (niedziela) w godz. 13:00-16:00 – Wall Street Club, Wrocław

10.11 (sobota) w godz. 13:00-16:00 – Pacha, Poznań

10.11 (sobota) w godz. 13:00-16:00 – Heaven, Zielona Góra

Zaskakujące są również nagrody w najbliższej edycji konkursu! Na zwyciężczynię konkursu Wielkopolska Miss 2017 czekać będzie nowy samochód osobowy typu miejskiego, natomiast laureatka w konkursie Wielkopolska Miss Nastolatek odjedzie nowym skuterem miejskim.

Organizatorzy uruchomią również głosowanie SMS w którym będą czekać aż dwie nagrody. Zwyciężczyni głosowania wyjedzie w 2018 roku do Hollywood na jubileuszową 90. Galę rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych Oscary 2018. Natomiast za drugie miejsce organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci wyjazdu na inną prestiżową galę filmową na świecie.

W konkursie udział wziąć mogą kandydatki w wieku 15-27 lat. Nie muszą pochodzić z województwa wielkopolskiego. W przypadku awansu do finału uczestniczek będących z poza województw ościennych województwa wielkopolskiego organizatorzy będą zwracać koszty dojazdu.

—————-

ZOSTAŃ NAJPIĘKNIEJSZĄ WIELKOPOLANKĄ I ZOBACZ, JAK SPEŁNIAJĄ SIĘ MARZENIA‼!

W naszym kraju nie brakuje zjawiskowych, naturalnie pięknych dziewczyn, które mają szansę na tytuł MISS! Jeśli jesteś atrakcyjna, masz od 15 do 27 lat – zgłoś się na CASTING do jedynego i najbardziej prestiżowego konkurs piękności w woj. Wielkopolskim‼️ UWAGA do konkursu mogą zgłaszać się kandydatki z całej Polski.

Tylko u Nas masz możliwość wyjechania na konkursy międzynarodowe oraz do HOLLYWOOD na najbardziej prestiżową galę rozdania nagród filmowych – OSCARY

Teraz każda z Was ma szansę na koronę. NAJPIĘKNIEJSZEJ DZIEWCZYNY WIELKOPOLSKI. PRZYJDŹ I ZOSTAŃ MISS!

Zwycieżczynie konkursu będą reprezentować nie tylko nasz region, ale NASZ KRAJ, w prestiżowych konkursach międzynarodowych jak i ogólnopolskich (zarówno Wielkopolska Miss 2017 jak i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017).

Nagrodami głównymi podczas konkursu będą:

– samochód osobowy

– skuter miejski

– wyjazd do Hollywood na najbardziej prestiżową galę rozdania nagród filmowych – OSCARY 2018 (w przypadku braku otrzymania wizy przez laureatkę nagrody, zostanie nagroda wymieniona na Festiwal Filmowy w Wenecji lub Festiwal Filmowy w Cannes).

Przed przybyciem wypełnij formularz zgłoszeniowy poprzez oficjalną stronę konkursu www.wielkopolskamiss.pl

SPRÓBUJ SWOICH SIŁ – KORONA NAJPIĘKNIEJSZEJ CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Uczestniczki powinny pamiętać o zabraniu ze sobą:

– dowód osobisty lub legitymację szkolną,

– sukienka,

– kostium kąpielowy bikini,

– buty na wysokim obcasie (szpilki),

– zgodę rodziców lub opiekunów (w przypadku osób niepełnoletnich).

ORGANIZATOR KONKURSU
Sławomir Stopczyk

zostan_miss00

zostan_miss07 zostan_miss01 zostan_miss02 zostan_miss03 zostan_miss04 zostan_miss05 zostan_miss06