Zuzanna Dobosz z Piły lunaparkową laureatką

wreczenie_nagrod_01_2021

Nagrody w „Tętnie Regionu” to nie sen, to rzeczywistość!!!

Wyjątkowo w przedostatnią sobotę grudnia, oraz przedostatnią sobotę 2020 roku, miała miejsce uroczystość wręczenia nagrody za „miłość” do krzyżówek i rebusów, ale przede wszystkim za umiejętność radzenia sobie z ich rozwiazywaniem. Tym razem szczęście puściło oko do przedstawicielki płci pięknej, która bezbłędnie poradziła sobie z lunaparkowymi szaradami. Uroczystość jak zwykle miała miejsce w siedzibie firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, której właściciel jest fundatorem interesujących nagród.

Grudniowym zwycięzcą (czyt. zwyciężczynią) okazała się 9-letnia Zuzanna Dobosz z Piły, która tym samym uzyskała tytuł Lunaparkowego Omnibusa (Omnibuski?). Jako, że uroczystość odbyła się jeszcze przed Bożym Narodzeniem, nagroda niespodzianka stanowiła również interesujący prezent „pod choinkę”. A wręczył ów suwenir pracownik firmy sponsorującej nasze lunaparkowe konkursy.

Z dziennikarskiego obowiązku, ale również z nieskrywaną przyjemnością, należy poinformować, że fundatorem nagród Lunaparku od wielu lat jest właściciel firmy TOP FENCE Hurtownia Ogrodzeniowa, mieszczącej się w Pile przy ul. Długosza 11.

Grudniowej zwyciężczyni szczerze gratulujemy szczęścia i lotnego umysłu, zapraszając zarówno ją, jak i innych młodych miłośników szarad, do kolejnych wydań LUNAPARK-u. Bez wątpienia któreś z Was okaże się zwycięzcą!

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału!!!

Redakcja