1000 cheeseburgerów na dzień dziecka w Pile

1. czerwca na Deptaku przy fontannie w Pile, Douglas Montgomery wraz z przyjaciółmi z pomocą lokalnych sponsorów będzie usiłował przygotować 1000 Cheeseburgerów. Będzie też więcej atrakcji, będziemy przedstawiać projekt GoBabyGo. Przyjdź wypróbować nasze samochodziki do rehabilitacji! Zapraszamy wszystkich, również niepełnosprawne dzieci.

Jeśli masz ochotę na prawdziwego cheeseburgera w amerykańskim stylu przyjdź i dołącz do niego i jego przyjaciół. Jeśli masz powyżej 12 lat – otrzymasz cheeseburgera za 5 zł wrzucone do puszki. Dzieci poniżej 12 lat „płacą” maskotką przeznaczoną dla „przestraszonego” dziecka.

Dochód z tej akcji będzie przeznaczony dla 15-letniego Filipa Mejera, syna naszego kolegi. Chłopiec ten, jadąc rowerem został potrącony przez samochód ciężarowy i w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Obecnie przebywa w klinice „Budzik”, gdzie lekarze, rehabilitanci i niezmordowani rodzice próbują go przywrócić do realnego świata (informacja o Filipe na stronie: https://pl-pl.facebook.com/budzimy.filipa).

Doug mówi: Na wydarzeniu będą pracownicy policji, straży pożarnej i medycy – każdy ze swoim pojazdem służbowym… będą opowiadać o swojej pracy i bezpieczeństwie. Maskotki zostaną podarowane tym służbom, aby w sytuacji przybycia na miejsce wezwania, gdzie znajduje się jakieś przerażone dziecko mogli dać mu jedną z tych maskotek. Dzieci muszą być szczęśliwe!

dla_dzieci_niepelnosprawnych

Na pytanie czemu Cheeseburgery, Doug odpowiedział: Wszyscy mają wrażenie, że McDonald serwuje amerykańskie cheeseburgery. McDonald jest fast foodem. Prawdziwy amerykański cheeseburger nie jest fast foodem, jest Świetnym Daniem.

O tak, koledzy z klasy Filipa też tam będą z atrakcjami dla dzieci. Będzie też specjalny występ taneczny. Mamy nadzieję, że jeszcze trochę muzyki na żywo. Czy ktoś chce się z nami pobawić?

Będzie też więcej atrakcji, będziemy przedstawiać projekt GoBabyGo. Przyjdź wypróbować nasze samochodziki do rehabilitacji!

Doug też podpowiada, aby być czujnym na kolejne informacje w następnym tygodniu. Cheeseburgery nie są jedyną rzeczą, które ma w zanadrzu. Na wydarzeniu będzie coś specjalnego. Czytajcie kolejne komunikaty prasowe w przyszłym tygodniu. Oglądaj 28 maja w TV Asta program „Gorący Temat”. Piotr Grześ będzie rozmawiał z Douglesem o projekcie GoBabyGo – Wyścig samochodów dla dzieci niepełnosprawnych.

Dołączcie więc do nich 1-go czerwca, w Dzień Dziecka, aby pobudzić kubki smakowe za pomocą „Prawdziwych Amerykańskich Cheeseburgerów”.
Możecie też nas odwiedzić na stronie wydarzenie na Facebooku.

https://www.Facebook.com/budzimy.filipa
https://www.facebook.com/events/766485916695203/
https://www.Facebook.com/ClubNes
https://www.Facebook.com/GoBabyGoPL

Nasi sponsorzy:

Stokłosa – Łuków
AVA
Iglotex
Bochenek Piła
Centrum reklamy K2
Classic Pub
Regionalne Centrum Kultury w Pile
Hotel-Holubowski
Makulski Opony
TVAsta and Gorący Temat
Radio ESKA
i więcej

red

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *