Akrobatyka sportowa w Pile

Akrobatyka_sportowa

W Międzywojewódzkim Turnieju „Gwiazdka 2014” w akrobatyce sportowej i skokach na trampolinie zorganizowanym w hali MOSiR w Pile rywalizowało 40 zawodniczek i zawodników z AKS Szczecinek, IKK Inowrocław oraz UKS „ISKRA” w Pile.

Skoki na trampolinie rozegrano w klasach: młodzik, klasie trzeciej i klasie drugiej. W młodzikach zwyciężyli wśród dziewcząt Julia Kowalska z UKS „ISKRA” Piła a wśród chłopców Jakub Jakimiec z AKS Darzbór Szczecinek. W klasie III skoki na trampolinie wygrała Nina Piech przed Sarą Brzezińską z UKS „ISKRA” .W klasie II skoków na trampolinie wygrywały zawodniczki i zawodnicy z AKS Darzbór Szczecinek.

W akrobatyce sportowej w konkurencji dwójek dziewcząt w  młodzikach wygrały Maja Czerwińska i Wiktoria Jasińska z UKS „ISKRA”.W klasie III  dwójek dziewcząt pierwsze miejsce zajęły dziewczęta ze Szczecinka: Liwia Stanczykowska i Oliwia Kumorowska.

Pierwsze miejsce w trójkach dziewcząt w klasie III zajęły dziewczęta z AKS Darzbór Szczecinek. Pilska trójka w składzie: Nina Piech, Martyna Bonzel, Julia Wiewiórka, zajęła III miejsce. Organizatorem turnieju była sekcja akrobatyki sportowej UKS „ISKRA” przy MDK w Pile.

Z.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *