Bonus dla posiadaczy karnetów na mecze żużlowe w Pile

bonus_dla_posiadaczy_karnetow

Karnety na mecze Polonii Piła w sezonie 2015 będą obowiązywały nie tylko na rundę zasadniczą, ale także na fazę play-off. Ich cena pozostaje bez zmian.

Ceny karnetów na mecze Polonii Piła zostały ustalone w momencie, gdy licencję na starty w PLŻ 2 posiadał jeszcze Włókniarz Częstochowa. W związku ze zmianą liczby drużyn, zmieniły się także zasady obowiązywania całosezonowych wejściówek.

W sobotę zarząd pilskiego klubu podjął decyzję, że wszystkie karnety – zakupione zarówno przed, jak też po 21 marca, będą obowiązywały także na fazę play-off Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Oznacza to, że posiadacze karnetów będą mogli wejść nawet na 6 spotkań ligowych oraz na 3 dodatkowe imprezy. Przypomnijmy, że w tym sezonie w Pile odbędzie się m.in. Finał Srebrnego Kasku, a już w najbliższy czwartek sezon żużlowy przy Bydgoskiej rozpocznie się silnie obsadzonym półfinałem Złotego Kasku. Karnety oczywiście obowiązują także te wydarzenia.

Przypomnijmy jak kształtują się ceny wejściówek na mecze w Pile w sezonie 2015.

Karnety:

– VIP – 400 zł netto

– normalny – 120 zł

ulgowy – 60 zł (kobiety, emeryci, renciści, młodzież ucząca się, studenci do 26 roku życia).

Karnet VIP obowiązuje na wszystkie imprezy sezonu 2015 za wyjątkiem imprez międzynarodowych, a także pozwala na wjazd samochodem i miejsce na loży VIP pod wieżyczką.

Karnet normalny i ulgowy obowiązuje na wszystkie mecze ligowe (runda zasadnicza i play-off) oraz trzy wybrane przez kupującego imprezy PZM (IMP, MIMP, MPPK, MMPPK, MDMP, Złoty/Srebrny/Brązowy Kask, MIMW, MDMW, el. IMŚJ).

Miejsce sprzedaży karnetów:

– biuro klubu na stadionie – za parkiem maszyn (poniedziałek, środa i piątek w godz. 15:00-17:00, a także wtorek oraz czwartek w godz. 17:00-19:00)

– sklep Auto Sound przy ul. Dąbrowskiego 8 – obok stacji paliw, naprzeciwko myjni samochodowej (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 i w soboty w godz. 10:00-14:00)

– wszystkie taksówki Radio-Taxi – tel. 19191 (codziennie całą dobę)

– agencja reklamowa w Złotowie przy ul. Słowackiego 8 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00)

Bilety:

– normalny – 20 zł,

– ulgowy – 12 zł (Upoważnieni: młodzież szkół gimnazjalnych, studenci do 26 roku życia, kobiety, emeryci i renciści),

– uczniowie szkół podstawowych – wejście na program zawodów w cenie 5 zł,

– dzieci do lat 7 – wstęp wolny.

Robert Szłapak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *