CLOSTERKELLER na Barce – Mamy wejściówki!

CLOSTERKELLER_na_Barce

Pod patronatem Tętna Regionu

10  października 2014 roku (piątek) o godzinie 19.00 w klubie muzycznym „Barka” ul. Wodna w Pile wystąpi zespół Closterkeller. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szansę wygrania wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest wokalistką zespołu Closterkeller? Poprawną odpowiedź z podaniem swojego imienia i nazwiska prosimy wysłać na adres sebapila@interia.pl. Wśród osób, które wyślą meila do 8 października do godziny 20.00 rozlosujemy wejściówki. Wstęp: 30zł przedsprzedaż w klubie / 35 zł w dniu koncertu.

W tym roku grupa Closterkeller świętuje kolejny w ostatnim czasie jubileusz – 10 października koncertem w Pile rozpocznie się 10 edycja flagowej trasy zespołu. W zeszłym roku było klasycznie, czyli mrocznie i ciężko, zaś w tym roku słuchacza zaleje wartki potok gorących, dynamicznych i rockowych dźwięków.

Tegoroczna edycja trasy obejmie 23 miasta i potrwa od 10 października do 30 listopada. Będzie to pierwsza edycja trasy po zmianach personalnych w składzie kapeli. Tym bardziej powinna to być nie lada gratka dla fanów ostrych brzmień, ponieważ nowy skład z Zuzą Jaśkowiak na gitarze i Olkiem Gruszką na basie wprowadził duży powiew świeżości i żywiołowości zarówno w samym zespole, jak i wśród grona wiernych fanów Closterkeller.

Closterkeller – Lunar
https://www.youtube.com/watch?v=ghGhz-jfJgM

(SE)