Dwadzieścia tysięcy ulotek i akcje promocyjne – Victoria walczy o awans!

Dwadziescia_tysiecy_ulotek

Żużlowcy KŻ Victoria Piła nadrabiając ligowe zaległości w minioną niedzielę, meczem w Krakowie zakończyli rundę zasadniczą rozgrywek PLŻ2. Przed pilskimi żużlowcami decydujące mecze o awans do pierwszej ligi. W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 Victoria w półfinale play-off podejmie zespół Ostrovii Ostrów. Nasz zespół liczy na duże wsparcie kibiców i rozpoczyna akcję promocyjną przed niedzielnym spotkaniem.

Do decydującego spotkania półfinałowego został niespełna tydzień i w nadchodzących dniach z pewnością będzie głośno o pilskich żużlowcach. Jak zwykle na zawody zapraszają plakaty meczowe, które tym razem na ulicach pojawiły się wcześniej niż zwykle.

– Liczymy na dużą frekwencję, to dla nas bardzo ważny mecz z silnym rywalem i jak nigdy potrzebowali będziemy wsparcia kibiców, a wiemy doskonale jak pilska publiczność potrafi dopingować naszych zawodników. Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę na godzinę 15:00 na stadion żużlowy w Pile – mówi prezes KŻ Victoria Piła, Tomasz Soter.

Do mieszkańców Piły jak i okolicznych miejscowości dotrą w najbliższych dniach ulotki promujące spotkanie z Ostrovią. – Przygotowaliśmy dwadzieścia tysięcy ulotek promujących mecz półfinałowy. W weekend kiedy planowane są zawody planujemy również akcje promocyjne na terenie miasta – opowiada Tomasz Soter.

Victoria w półfinale trafiła na bardzo wymagającego rywala, ale jak zapewnia sztab szkoleniowy Victorii, zespół z Ostrowa nie stanowi zapory nie do przejścia. – Wierzę w naszych zawodników, wiem, że mamy zespół, który jest w stanie pokonać Ostrovię – zapewnia manager pilskiej drużyny, Tomasz Żentkowski.

Robert Szłapak