Gimnazjalne duszyczki PTPSu są NICE

Konkurs na najlepiej kibicującą klasę pod hasłem PTPS jest NICE wygrali uczniowie z Gimnazjum nr 5 w Pile.

Po meczu siatkarek PGNiG Nafta Piła z Developresem SkyRes Rzeszów zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepiej kibicującą klasę pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Piły, pod hasłem PTPS jest NICE. Akcja, do której zgłosiło się siedem szkolnych grup – 6 pilskich i jedna z Gimnazjum z Lubasza, toczyła się przez trzy mecze play-off. Podczas tych spotkań kibice zgromadzeni w pilskiej hali mogli oddawać głosy na drużynę szkolną, która ich zdaniem najlepiej wspierała pilskie siatkarki.

Główną motywacją dla uczniów była nagroda dla zwycięzców – dwudniowa wycieczka szkolna oraz wyjazd do Hotelu ze SPA dla opiekuna. Sponsorem nagród oraz całej akcji był współorganizator konkursu, firma Nice Polska Sp. z o.o., lider rynku w branży automatyki do bram i rolet. Walka pomiędzy zespołami była naprawdę zacięta. Do tego stopnia, że po podliczeniu głosów z trzech meczów konkursowych okazało się, że dwie grupy zdobyły niemal identyczną ilość – Gimnazjalne duszyczki PTPS-u – 347 głosów, natomiast „Olimpijskie mini dwójeczki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 – 346. W związku z tym, komisja konkursowa, która dodatkowo oceniała przygotowanie uczniów podczas wszystkich spotkań, zadecydowała o dogrywce pomiędzy tymi drużynami.

W ocenie komisji, jak i publiczności, która do końca pierwszego seta w czwartym, finałowym meczu mogła oddawać głosy na najlepiej kibicującą klasę, na wycieczkę z Biura Podróży Słoneczna Przygoda najbardziej zasłużyli uczniowie z Gimnazjum nr 5, którzy kibicowali pod nazwą „Gimnazjalne duszyczki PTPS-u. Gimnazjaliści zdobyli 97 głosów, czyli o 34 więcej od najmłodszych uczestników konkursu. Voucher na wycieczkę dla uczniów oraz na wyjazd dla nauczyciela wręczył Zastępca Prezydenta Miasta Piły, Krzysztof Szewc oraz właściciel Biura Podróży Słoneczna Przygoda, Krzysztof Kassner.

Klub PTPS S.A. serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i opiekunom klas za przygotowanie, zaangażowanie i świetną zabawę podczas spotkań. Wszyscy uczestnicy konkursu pokazali ogromnego ducha walki i wykazali się dużą kreatywnością przy przygotowywaniu się do konkursowych meczów. Wyrażamy jednocześnie nadzieję, że akcja ta stanie się imprezą cykliczną.

Angelika Kuksinowicz

gimnazjalne_duszyczki_ptps10

gimnazjalne_duszyczki_ptps14 gimnazjalne_duszyczki_ptps11 gimnazjalne_duszyczki_ptps12 gimnazjalne_duszyczki_ptps13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *